Ново
Човекот-hj Риба Пронаоѓач Риба Пронаоѓач Bluetooth Безжична Ехо Sounder Sonar Сензор Длабочина Fishfinder за Езерото Море Риболов iOS и Андроид Трансдуцерот Риболов LCD Дисплеј (Боја

Човекот-hj Риба Пронаоѓач Риба Пронаоѓач Bluetooth Безжична Ехо Sounder Sonar Сензор Длабочина Fishfinder за

Достапност: Залиха
DEN 708.00

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура. ★LCD екран со течни кристали, може да обезбеди кристално јасни слики и одличен целна поделба. ★Здрав дизајн погоден за разни риболов средини. ★Може да открие и да се прикаже подводни преглед, водата, длабочина, температура на водата, риба големина и риба длабочина. ★Можете да не контактирате во било кое време ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро и да ги реши тоа за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

LED Ѕид на Патеката Светлина од Pecero колекција.Објектот димензии : должина : 4 88 инчи висина : 6 13 инчи.Стил : с

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калиб

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојнит

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

Scroll