Ново
ProCase Тактички Пиштол Маг Торбичка, Molle Пиштол Пиштол Пушка Списание Торба EDC Алатка Торбичка Кертриџ Маг Држачот за Глок M1911 92F Смит Wesson Ruger Sig Sauer Beretta HK USP и Повеќе –Цр?

ProCase Тактички Пиштол Маг Торбичка, Molle Пиштол Пиштол Пушка Списание Торба EDC Алатка Торбичка Кертриџ

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи; Совршен за чување на повеќето пиштол списанија и мал калибар пушка списанија, како што се Глок 17 19 22 26, M1911, 92 F, 40mm гранати, Смит и Wesson, Sig Sauer, Ruger, хонг конг MP5 MP7, USP списание и повеќе слична големина mags.Изградена на надгради водоотпорен 1000 D најлон материјал за долготрајна издржливост; Тешки-должност патент во тивко се повлече на кабелот обезбедува списанија во внатрешноста на торбичка.Четири носители на предната страна се големи за да се скрие и да се обезбеди 5 двојно оџакот пиштол mags или 10 еднокреветни магацинот на списанија; Избрана кука и јамка клапи се целосно прилагодливи за краток или високи mags и можете да оставите клапи отворен за олеснување на нерешено.Две MOLLE ремени со snap копчиња на грбот задржи овој торбичка прикачите на тактички ранец, борба против вест или други тактички брзини цврсто како дополнителна надворешноста торбичка.Разноврсна торба, може да се користи како EDC molle торбичка за носење на муниција, мобилен телефон, тактички пенкало, светилка, нож или други gadgets; Компактен сепак, лесен, со одличен избор за лов или стрелиште спорт.Пиштол маг торбичка димензии : 7 x 6.3 х 1.18 инчи, добро-изградена на преградата може да се одржи, повеќето пиштол списанија и полуавтоматски пиштол списанија.Одлично за чување Глок 17 19 22 26, M1911, 92 F, 40mm гранати, Смит & Wesson, Ruger, хонг конг MP5 MP7, AR, USP списание и повеќе слична големина mags.Ruggedly направени од надгради 1000 D најлон материјал, водоотпорен и издржливи, обезбедува одлична заштита за вашиот степен на пренос од намалувањето, впива и други потенцијални штети.Тешки-должност, мазна патент со лиен патент се повлече овозможува лесно отворање и затворање без никакви проблеми.Четири предни носители со прилагодливи кука & јамка клапи може да се задржи 4 двокреветни оџакот пиштол mags или 8 еден магацинот на списанија безбедно заклучен-надолу.Брзо ослободување повлече јазиче овозможува брз пристап за брзо reload.На molle прилог торба со два тока ремени на грбот може да биде прикачена на тактички елеци, појас, кеси, пушка случај и пад нога платформи или други тактички брзини како дополнителна надворешноста торбичка без паѓа надвор.Мулти-функционални чантата, исто така, може да послужи како EDC торбичка за носење на голем број на мулти-алатки, светилка, нож и други додатоци.Компактен уште лесни, одличен избор за лов или стрелиште спорт.Pro Case Тактички Пиштол Маг Торбичка е специјално дизајнирана да се одржи и да се заштити повеќето пиштол списанија и малиот полуавтоматски пиштол списанија и додека лов.Високо квалитетен водоотпорен најлон материјал обезбедува долгорочна употреба под суровата средина.На MOLLE компатибилен ремени дизајн им овозможува на маг торбичка за лесно да го прикачите на вашиот тактички брзини кога е потребно.Исклучително разновиден, исто така, може да се одржи голем број на мулти-алатки, рефлектори и многу други додатоци.Идеален за лов, стрелиште, поле за обука или други активности на отворено.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

✅Олеснува патување и движење болест, ги ублажува чешање предизвикани од инсекти и ✅Обезбедува ослобод

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств

Произведено во САД, Мат Финиш, Антинула, Отпорност на Вода 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Самолекување, Остави без

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон 3 D Екран Печати На Горниот.Дише Воздух Мрежа.Burrito Изградба.Отстранлив Ши

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

ДВОЈНО ЅИДОВИ ДИЗАЈН : Овие функционални стаклени чаши со двојно ѕидови дизајн кој ги штити рацете од scal

ГРОЗДОБЕР МАПАТА РЕПРОДУКЦИЈА : Додади стил за секоја соба е декор со оваа прекрасна декоративни печати

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

LED Ѕид на Патеката Светлина од Pecero колекција.Објектот димензии : должина : 4 88 инчи висина : 6 13 инчи.Стил : с

Scroll