Ново
HORLIMER 15 мл Двојно Ѕидови Изолирани Стаклени Филџани Кафе Сет од 2, Јасно Кафе со Рачка за Еспресо Cappuccino Млеко Чај Млеко Сок

HORLIMER 15 мл Двојно Ѕидови Изолирани Стаклени Филџани Кафе Сет од 2, Јасно Кафе со Рачка за Еспресо Cappuccino

Достапност: Залиха
DEN 1788.00

ДВОЈНО ЅИДОВИ ДИЗАЈН : Овие функционални стаклени чаши со двојно ѕидови дизајн кој ги штити рацете од scalding, тоа исто така може да ги задржи вашите пијалоци кул за долго време.Тоа е одлично за топла или ладна пијалок.МАТЕРИЈАЛ И КАПАЦИТЕТ : HORLIMER кафе кригла собата е направен од лесен отпорни на топлина borosilicate стакло(lead-free и кадмиум-бесплатно).Голем капацитет од 450 мл/ 15 мл е доволно добар за вашата дневна пиење.РАЗНОВРСНА СТАКЛО ЧАШИ : Двоен ѕид стакло филџани кафе имаат добра големина и форма, и нивните справи со е удобно да се одржи.Оваа обновливи кафе е совршен за кафе, млеко, еспресо, cappuccino, чај, млеко, пијалак, и сок.Тоа е убав прилог на дом, канцеларија, ресторан, кафуле, паб, и така натаму.СТИЛСКИ И ЕДНОСТАВНО : Класичен стаклена чаша со транспарентни мазна завршница што ја дава кристално јасен убав изглед.Тоа е прекрасен изолирани кафе кригла за вас и за вашето семејство, да имате кафе или чај во секое утро и вечер.СЛАДОК ПОДАРОК : 2 пакување од 15 мл кригла е паметен, елегантен и практичен подарок за брачен другар, пријател, свој колега, цимер или член на семејството за нивниот Роденден, Годишнина, Свадба туш, Денот на Вљубените.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон 3 D Екран Печати На Горниот.Дише Воздух Мрежа.Burrito Изградба.Отстранлив Ши

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

◈НАПРАВЕНА ОД STONEWARE ◈ Оваа чаша собата е направена од квалитетот stoneware за убава и кафекуќа дизајн изгле

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојнит

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Бој

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Scroll