Ново
Elama Мазна Stoneware Кригла Првенство во Собата, 7 Парче, Dual-Tone Избрани Бои со Стенд

Elama Мазна Stoneware Кригла Првенство во Собата, 7 Парче, Dual-Tone Избрани Бои со Стенд

Достапност: Залиха
DEN 1653.60

◈НАПРАВЕНА ОД STONEWARE ◈ Оваа чаша собата е направена од квалитетот stoneware за убава и кафе-куќа дизајн изглед. ◈DUAL-TONE ДИЗАЈН ◈ Секој кригла е обоена со две тонови; почнувајќи од црвена, црна и сина. ◈Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО◈ За лесно чистење. ◈МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО◈ За лесно греење.Нема повеќе потреба да се кандидира за кафе продавница!Благодарение на Кафе Куќа кригла поставени од страна на Elama, ќе се чувствуваат вибрации на вашиот омилен кафе куќа во удобноста на вашиот дом.Овие убави чаши функција двојна бои и speckled дизајн додава шарм, и да дојде со пригоден се залагаме за лесно стилски чување!Овој сет содржи : Шест 12 оз чаши, секој мерење на 5" x 3. 5" x 4" (0. 7 кг. ) Еден метал стојат, мерење на 16" x 5. 75" х 5. 75" (0. 5 кг. ).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

LED Ѕид на Патеката Светлина од Pecero колекција.Објектот димензии : должина : 4 88 инчи висина : 6 13 инчи.Стил : с

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Scroll