Ново
Prym Тубуларна Заковки 3-4 mm Дебелина Месинг Сребро полковникот, 14 x 5.8 x 1.8 cm

Prym Тубуларна Заковки 3-4 mm Дебелина Месинг Сребро полковникот, 14 x 5.8 x 1.8 cm

Достапност: Залиха
DEN 174.48

Метал.Изработени од нерѓосувачки месинг - различни големини и пакување единици на располагање - сребрена боја.Картичка Пакет на 20. Multipac Пакување од 400. Картичка Пакет на 15. Multipac Пакување од 200. Опис на производот Вистински PRYM Тубуларна заковки; материјал за дебелина 3 - 4 mm; Големина 7.5 mm; со алатка; месинг; rustproof; сребро-обоените; 20 парчиња во пластична кутија со картичка; најдобри германски квалитет.Оригинално пакување само сервира од страна на TOKO-Kurzwaren промет на Големо во Хајделберг/Германија!Сет Содржи : 1 x пакет на Prym Тубуларна Заковки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❤【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】 Овие прашина првенство филтри се совршено компатибилни со Ајкула Cordless Рачн

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот

ИЗБОР НА ОПЦИИ Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни сло

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена спосо

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Scroll