Ново
20pcs 18x25mm Овална Рамки Pendant База на Коцки Cabochon Settings Коцки Pendant Ќорци 20pcs Мешани Не Дупликат (M116)

20pcs 18x25mm Овална Рамки Pendant База на Коцки Cabochon Settings Коцки Pendant Ќорци 20pcs Мешани Не Дупликат

Достапност: Залиха
DEN 338.16

Големина : Pendant 28x38mm; Фах Одговара:18x25mm Овална Cabochons,ќе добиете Само 20pcs Празен база pendant коцки.Метална Боја : Антички Бронза,Антички Сребрен, Материјал : Цинк Легура доведе и никел слободни. 18x25mm овална камео рамка послужавник,Можете да ги залепите некои cabochons кои се во соодветна големина на прилагодувања за да ги направи pendant.Накит Одлуки Додаток Мешани трговија на големо метал шарм Избрани теми голем спектар на субјекти и стилови за сите видови на интересите на Големите партии или групи.Тоа е мода 18x25mm Овална Pendant Коцки Ќорци Камео Рамки Cabochon рамки Settings.Широк апликации : фитинг повеќето накит и занаети на различни бои, па можете да направите накит, ракотворби, камео привезоци, фото накит, смола или нешто друго.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Пакет се Вклучени : 24pcs постави целосна помине дизајн лажни нокти совети, еден бесплатен помине лепак на

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

Scroll