Ново
Пластични Дете Ножеви За Деца Деца Деца Готвење Безбедно Кујнски Нож Во Собата За Сечење Зелена Салата Нож Салата Ножеви

Пластични Дете Ножеви За Деца Деца Деца Готвење Безбедно Кујнски Нож Во Собата За Сечење Зелена Салата Нож

Достапност: Залиха
DEN 154.80

Вистински Кујна Алатка за Деца – Овој сет содржи : 1 x голем, 1 x медиум, и 1 x мали (Боите можат да се разликуваат).БЕЗБЕДНО за вашето дете - Ова е добар во собата за вашите млади готвачи и добар вовед во кујната безбедност.Дозволете им на вашите деца да започнете готвење или да помогне во кујната, без страв од прекини или несреќи.Не Само за Дете - тие се удобни за користење и се многу безбедни за употреба на отворено како што излети, кампување, пловењето.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ВАШИТЕ ДЕЦА –Состојба : НОВА Ние нудиме целосна наплата или замена ако не сте задоволни.Вистински Готвење Алатки За Деца на Оваа Нож сет вклучува 1 голем нож, 1 среден и 1 мала еден.Им даде на Вашите Деца Алатка и ги споделите со Вашите Деца се Одвиваат Своите Креативни Талент Во Кујната!Нож во собата е Безбедно за деца' готвење алатка Одличен Патување-Friendly Сет!Голем Kinki Идеја!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

【Материјал безбедноста】На хранаодделение Uоблик четка главата е безбеден за децата да се користи.Хран

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење...

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојнит

Scroll