Ново
2 парчиња 18mm Forstner Вежба Малку со 7mm Хексадецимален месо тело, Карбид Зглоб Здодевни Вежба Малку

2 парчиња 18mm Forstner Вежба Малку со 7mm Хексадецимален месо тело, Карбид Зглоб Здодевни Вежба Малку

Достапност: Залиха
DEN 362.16

18mm Карбид Совет Forstner Вежба Малку.Вежба рамно дно дупки без splintering.Вежба права, аглеста и се преклопуваат дупки.Две втори и центар поттикне да се даде повторува, чисти и точни дупка сечење.Погоден за : Пиштол вежба, клупа вежба, вертикална машина за дупчење рачни и електрични вежба, стојат мотор-управувано од машина за дупчење и мобилни лента тип магнетизам дупчење машина. 1. Forstner Малку вежба чисти дупки во мека и тврда дрво. 2. Две втори и центрирање точка да даде совршено решение да се повтори, чисти и точни дупка сечење време по време. 3. Остри центар поттикне точно да се лоцира центарот на вашиот дупка. 4. Се користи да се вежба прецизни рамен дното дупки без chipping во било дебелина на меки дрво. 5. За дупчење дупки во било која насока и правење arched отвори.За дупчење делумно се поклопуваат рамен дното дупки за лесно mortising. 6. Треба да се користат со енергија машина за дупчење, тука не е вклучена.Спецификација : Име на Производ : Forstner Малку Материјал : Карбид, Јаглероден Челик Сечење Дијаметар : 18mm / 0.7 во месо тело со Дијаметар : 7mm / 0.3 во месо тело Должина : 25мм / 1 во Должина : 125mm / 4.92 во Пакет Содржина : - 2 x Forstner Малку Тежина : 145g; Главна Боја : Сива,Сина ве Молиме Имајте во предвид : Кога дупчење дупки, forstner вежба малку е направено само во правец на стрелките на часовникот насока, не е реверзибилна, и брзини од низок до висок е постепен процес.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

ГРОЗДОБЕР МАПАТА РЕПРОДУКЦИЈА : Додади стил за секоја соба е декор со оваа прекрасна декоративни печати

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Odonto Med2011 НОВИ WALDSACHS PLIER.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.O

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

Нов Тренд Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Т

✅Олеснува патување и движење болест, ги ублажува чешање предизвикани од инсекти и ✅Обезбедува ослобод

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

❤МАТЕРИЈАЛ лажни ноктите се направени од страна на Нетоксични акрил,заштита на животната средина,Упот

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

Scroll