Ново
13 Насоки 13 Бои 16 Мешани Бои Обоени Синтетички Пердув Коса Екстензии за Полнење (Не е Вистински Пердув) со 50 Компјутери Силикон Микро Линк Монистра 1 Капчиња Кука Ала?

13 Насоки 13 Бои 16 Мешани Бои Обоени Синтетички Пердув Коса Екстензии за Полнење (Не е Вистински Пердув) со

Достапност: Залиха
DEN 143.76

Висок квалитет и убава совет коса екстензии , лесно да се примени,метежот слободни, пролевање слободни.Топлина отпорни на синтетички влакна може да се мијат, стилизирана, рамни пеглаат, и завиткан.Пакетот Вклучува : 13 насоки синтетички пердув коса екстензии,должина : 16",50 Pcs силикон монистра за коса и 1 Капчиња кука алатка.На Пердув Коса е совршена за девојки,деца,и исто така и за жените.Да ви даде нова fashional коса изгледа.Ве молиме Забелешка : Овие синтетички влакна екстензии кои се професионално обоена да изгледа како пердуви (не е вистински пердуви).Бренд : jiefeng Hair Стил : Мода синтетички пердув екстензии за коса со алатки за полнење.Коса Должина : 16 Инчи Долга Коса Тежина : Супер светло Материјал : Синтетички Влакна (Квалитет Влакна Материјали)Пердуви : 1. 13 Насоки Обоени Синтетички Влакна Екстензии, Супер Вредност! 2. Одличен начин да го изразат себе си или да додадете вниманието на косата, одличен за одмор, забава, настани или салон за Употреба 3. Може да се мијат & Удар сушени само како свој коса, можете исто така да го намали за пократок Должина за да Одговара на вашата коса 4. Доаѓа со 50 Компјутери микро линк монистра, 1 Buc капчиња кука,работи одлично за сите видови на коса (Русокоса, Кафена, Црна) 5. Многу Лесно да се Примени & Отстрани, Вие не може целосно да го прават тоа дома со себе.Како да се користи?1. Едноставно нишка на микро прстен на провира кука. 2. Земете насоки на својата коса и слајд на микро прстен на вашиот сопствен косата насоки од страна на hooking во во провира кука,а потоа лизгајте прстен на вашиот сопствен коса. 3. Земете еден проширување и слајд-I-Совет обврзници во прстен од дното. 4. Менгеме прстен затвори со затворање / отворањето на алатката (било мали клешти ќе биде добро). 5. Може да се применува неколку екстензии на различни делови на вашата коса. 6. Намалување на екстензии за најдобар должина појавување на вашата коса. 7. Направено!Да се Отстрани Едноставно да го преземат, - отворање / затворање на алатката (клешти) и отворање на микро прстен со лесно крцкањето тоа во спротивна насока да ја отворите.Повлечете го екстензии надвор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка, �

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во�

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр�

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств�

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре�

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.�

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

ГРОЗДОБЕР МАПАТА РЕПРОДУКЦИЈА : Додади стил за секоја соба е декор со оваа прекрасна декоративни печати

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Произведено во САД, Мат Финиш, Антинула, Отпорност на Вода 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Самолекување, Остави без

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите�

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење...

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll