Ново
Деца Електрична Четка за заби, Ултразвучно Autobrush Четка за заби Деца со 5 Начини, Цела Уста на Бебето Четка за заби, U-Облик на Четка за заби на 360° Орален Чистење за Дец?

Деца Електрична Четка за заби, Ултразвучно Autobrush Четка за заби Деца со 5 Начини, Цела Уста на Бебето Четка

Достапност: Залиха
DEN 407.52

【Материјал безбедноста】На храна-одделение U-облик четка главата е безбеден за децата да се користи.Храна одделение силиконски материјал е лесно да се чисти, оставајќи ги без дамки и мириси, и не се плаши од бебе гризнувања. 59 секунди научно мерење на времето за секоја четкање, тоа автоматски се прекинува.Родителите не треба да се лице во лице да се поттикнуваме децата да ги измијат забите.Една копчето start, децата може да почне автоматско четкање процес лесно. 【Прекрасна Цртан филм Дизајн】 симпатична цртан филм дизајн се направи оваа прекрасна автоматско четка за заби привлечни за сите деца, тие се возбудени за да се четка забите со оваа смешна електрична четка за заби, лесно и забавно за мали деца 2-6 век.Тоа може да го стимулира интересите на децата во четкање на забите, да се развијат здрави деца четкање навики. 【Лесно да Патува и да се Носи】На електрична четка за заби е лесен за складирање и е погоден за секојдневна употреба и патување.Единствена U-облик на структура им овозможува на сите заби да бидат покриени од страна на влакната во исто време.Тоа трае само 59 секунди за да се заврши еден четкање, која е едноставна и брза од традиционален рака четка за заби. 【Бебе Диносаурус Модел со IPX7 Водоотпорен】–електрична четка за заби е водоотпорен и може да се користи во туш без да се грижиш за оштетувања од вода.Симпатична бебе диносаурус облик прави деца како тоа и помага на децата да развиваат четкање навики. 【U-облик Дизајн】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.Мека храна одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот U-облик чистење на патот, ефективна длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, заштита на децата глеѓ.На U-Облик autobrush четкичка за заби за деца може да се чистат сите заби одеднаш.Функција : Omni‑насочен водоотпорен запечатување дизајни, IPX7 испрати водоотпорен, удобен, трајни, чистење.Мулти‑опрема switch, погоден за заб раст фаза, 8000-31000 пати/мин чистење вибрации фреквенција блиску да се прилагодат на децата чувствителни млади заби.На облик на четка за заби главата е дизајниран со храна‑одделение материјал кој се допира со непцата и забите во 360 степени, давајќи им на вашите устата брзо и удобно искуство секој пат кога ќе се четкање на забите. 9 D Одговара заби без мртов агол да се грижи за секој мало бебе забот на децата во сите круг начин.Спецификација информации : ① Пет начини (масажа режим, нежни режим, чиста режим, гуми за џвакање protection mode, длабоко чистење) ② четка главата користи многу фина Храна одделение силиконски четка ③ 60-тите години научни времето, автоматско исклучување ④ Задолжен за 2 часа, режим за 20 дена ⑤ IPX-7 водоотпорен ⑥ Сина светлина дезинфекција, чистење на звучен бран 8000-31000 HZ ⑦ Smart магнетни levitation звучен бран ⑧ капацитетот на Батеријата 400 MA, домаќин моќност 5 W, отценети напон 3.7 V Начини : 1 Опрема масажа режим (8000 пати фреквенција/мин, масажа на непца да се грижи за непцата) 2 Опрема нежно режим (11,000 фреквенција/мин, погоден за 6-годишните деца со замена на заб) 3. Опрема за чистење на владата (16000 фреквенција/мин, погоден за 7-9-годишни деца, чистење на забите, за да се покаже бели заби) 4 Опрема на гингивата режим (23,000 фреквенција/мин, погоден за деца на возраст од 9-11, зголемена за чистење, анти-кариес) 5 Опрема длабоко режим (31000 фреквенција/мин, погоден за 11-14 деца, длабоко чистење, заб за нега) БЕЛЕШКИ ве Молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа во слики.Пакет содржина : 1 x-Домаќин 1 x Четка Глава 1 x USB Кабел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

Произведено во САД, Мат Финиш, Антинула, Отпорност на Вода 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Самолекување, Остави без

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојнит

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Scroll