Ново
Fstrend Сјајот Кристал Лажни Ноктите Црвени Краток Целосно Покривање Лажни Нокти на Прсти на доградба на Акрилни 24Pcs Нозе Ноктите Уметност Совети за Жени и Девојки

Fstrend Сјајот Кристал Лажни Ноктите Црвени Краток Целосно Покривање Лажни Нокти на Прсти на доградба на Акрилни

Достапност: Залиха
DEN 185.04

❤МАТЕРИЈАЛ - лажни ноктите се направени од страна на Не-токсични акрил,заштита на животната средина,Употреба на ноктите лепак налепница,не му наштети на страна,Тоа може да трае околу 1-2 недели. ❤ГОЛЕМИНА - 24 компјутери set целосна помине дизајн лажни нокти совети со слободни помине лепак налепница и мини нокти датотека.Ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти за себе.тоа е лесно да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа. ❤ДИЗАЈН - Уникатен дизајн,Обезбедува вашиот ноктите одличен и луксузен изглед.Одличен подарок идеја за вашата љубов еден и Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира.Совршен избор за вашата помине модата. ❤Удобен и Ефикасен : Лажни ноктите со дизајни,3 минути се применуваат дома наместо на 30 минути во салон продавница!. ❤ ВНИМАНИЕ - Кога ќе се користи лажни нокти, лак вашите нокти со алкохол однапред да ги задржиме чиста и здрава.Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч�

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.�

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите�

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран�

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку�

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор�

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр�

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

Произведено во САД, Мат Финиш, Антинула, Отпорност на Вода 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Самолекување, Остави без

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С�

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго�

Scroll