Ново
KLL Сина Божиќ Симпатична Снешко Кујна Dishcloths Сет од 6 Чистење Крпи за Сушење Јадења Чистењето Миење Текстил за Потоне Готвење Печење Табела 11 x 11 во

KLL Сина Божиќ Симпатична Снешко Кујна Dishcloths Сет од 6 Чистење Крпи за Сушење Јадења Чистењето Миење Текстил

Достапност: Залиха
DEN 311.76

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојно-layer кадифен ткаенина, ткаенина е издржлив, меки и удобни, и никогаш нема да ја изгребат вашето деликатна есцајг, садови, flowerpot или да потоне.Супер апсорпција на вода и виси на вода се многу лесен за чистење на дамки и маснотии, а тоа е исто така лесно да се чисти.ФУНКЦИЈА : Слободен-двострано печатење.Перење влошки се направени од страна на специјална машина втиснување процес, без било конец за шиење.Супер апсорпција на вода и виси на вода се многу лесен за чистење на дамки и маснотии, а тоа е исто така лесно да се чисти.FUNTION : Ова чистење со крпа може да се користи за чистење на кујнски прибор и чистењето countertops.Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа може да се користи за чистење и бришење во секоја прилика, како на пример автомобили, апарати, и целата куќа хигиена.Answer : ___________________________ NOTE : Машина перат, не bleachable.Кујна Dishcloths 6 компјутери Чистење Крпи за Сушење Јадења Чистењето Миење Текстил за Потоне Готвење Печење Табела 11 x 11 во Сина Божиќ Симпатична Снешко Материјал : полиестер.Димензии : 11 х 11 во.Повод : Кујна, мијалник, трпезариска маса, бања, итн.1.Професионален и личен DIY печатење дизајн, прилагодено и персоналните слободни комбинација, погоден за различни прилики.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние сме подготвени да понуди задоволително услуга за секој клиент.3.Како различни компјутер на екранот боите се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаков од погоре на сликата.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран�

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек�

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це�

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.�

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојнит

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, �

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С�

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло�

Нов Тренд Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку�

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во�

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму�

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр�

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго�

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Scroll