Ново
XBOSS Ф1 Флип Мобилен Телефон Најмалиот Телефон во Светот Отклучен (Сина)

XBOSS Ф1 Флип Мобилен Телефон Најмалиот Телефон во Светот Отклучен (Сина)

Достапност: Залиха
DEN 839.76

Нов Тренд - Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да се користат без да се поврзете на други телефони.Мала Големина, големина на Прст - Мини тело, мали и исклучителна, флип телефон, тежина 18g, најмалата големина, полесни bady, идните дизајнот, движењето е повеќе внимателен и да се чувствува поудобно.Hi Fi Висока верност sound - за да се создаде појасна звук, одличен квалитет на звукот на незаменлив духовна храна во животот.Поддршка на белата листа адресар.Smart функцијата bluetooth - Кога телефонот е поврзан со bluetooth кој друг паметен телефон за да можат да го користат интелигентни анти-изгубени анти-кражба, bluetooth dail, синхронизација телефон, синхронизацијата информации.Bluetooth да, Bt dialer Да,Bluetooth растојание 10meters - Повеќе од 10 метри,Ф1 ќе направи звук на алармот и bluetooth функцијата ќе се изгуби ефикасност. [Глобалната GSM Фреквенција] Quad Бенд GSM850/900/1800/1900 MHz.PLS МОРА да ЈА КОРИСТИ SIM-КАРТИЧКА КОЈА ПОДДРЖУВА GSM, КАКО T-MOBILE (во некои земји), LYCAMOBILE, SPEEDTALK, ТИНГ GSM, ЕДНОСТАВНО МОБИЛЕН ИЛИ кој БИЛО ДРУГ ОПЕРАТОР КОИ ОБЕЗБЕДУВААТ 2 G GSM SIM КАРТИЧКА (ОДБЕРЕТЕ при-пејд SIM КАРТИЧКА).НЕ ЌЕ РАБОТАТ СО AT&T И БИЛО CDMA ОПЕРАТОРИ КАКО VERIZON, СПРИНТ, ПОТТИК, PAGEPLUS.МОЖЕТЕ ДА ГИ КОРИСТИТЕ 2 G НА 3 G 4 G SIM КАРТИЧКИ, НО ТОА МОРА ДА ГО ПОДДРЖУВААТ 2 G GSM.PLS МОРА да ЈА КОРИСТИ SIM-КАРТИЧКА КОЈА ПОДДРЖУВА GSM, КАКО T-MOBILE (во некои земји), LYCAMOBILE, SPEEDTALK, ТИНГ GSM, ЕДНОСТАВНО МОБИЛЕН ИЛИ кој БИЛО ДРУГ ОПЕРАТОР КОИ ОБЕЗБЕДУВААТ 2 G GSM SIM КАРТИЧКА (ОДБЕРЕТЕ при-пејд SIM КАРТИЧКА).НЕ ЌЕ РАБОТАТ СО AT&T И БИЛО CDMA ОПЕРАТОРИ КАКО VERIZON, СПРИНТ, ПОТТИК, PAGEPLUS.МОЖЕТЕ ДА ГИ КОРИСТИТЕ 2 G НА 3 G 4 G SIM КАРТИЧКА, НО ТОА МОРА ДА ГО ПОДДРЖУВААТ 2 G GSM 850/900/1800/1900. Нов Тренд - Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да се користат без да се поврзете на други телефони.Не само мала, но alsi деликатна - Мини тело дизајн, повеќе од мал, помал отколку обичните запалки, Еден малку поголем од една монета, една рака контрола на повеќе удобен операција.Мали тело голема моќ - 300mah висока густина на батеријата, вграден во задниот поклопец, и дополнета со интелигентна енергија managment систем да ви донесе повеќе траен батеријата искуство.Тековната заштита / краток спој заштита / прегреат заштита / мобилен заштита / 170 ротација кул и трајни / не distrub функција / белата листа адресар Hi Fi Висока верност sound - за да се создаде појасна звук, одличен квалитет на звукот на незаменлив духовна храна во животот.Поддршка на 28 јазици.Smart bluetooth придружник - опремен со bluetooth можете да уживате во повеќе функции по поврзување - интелигентни анти-изгубени анти-кражба, bluetooth dail, синхронизација телефон, синхронизацијата информации Силни signa - поддршка нано sim картичка.Големина на : 55.2x22.5x16.6mm.Мрежата : GSM850/900/1800/1900. Телефон storge : 500. Bluetooth : Yes.Производ тежина 18g.Полнење интерфејс : micro-usb.Пакување : 1x 1x Упатство Гаранциона картичка 1x кабел за Податоци 1x Телефон 1x machine head.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Арома : Освежувачки, ментолот.СЕГА Храна.Арома : Освежувачки, ментолот.Придобивки : Ладење, invigorating, стиму

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч

Произведено во САД, Мат Финиш, Антинула, Отпорност на Вода 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Самолекување, Остави без

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.

ГРОЗДОБЕР МАПАТА РЕПРОДУКЦИЈА : Додади стил за секоја соба е декор со оваа прекрасна декоративни печати

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

Scroll