Ново
2 Парчиња Круг Стап-На Конвексни Rearview Слепа Точка Огледало Поставено

2 Парчиња Круг Стап-На Конвексни Rearview Слепа Точка Огледало Поставено

Достапност: Залиха
DEN 277.20

Карактеристики : Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојните Огледало Огледало површина ќе Стожерот за да се Овозможи прикажување на Вредноста се Елиминираат Слепа Точка Автомобил Прилагодливи на ретровизорот со Широк.Квалитет и Широк Агол Огледало, ќе ги Прошири вашите Хоризонти Лесно Mountable на Постојните Огледало Огледало површина ќе Стожерот за да се Овозможи прикажување на Вредноста се Елиминираат Слепа Точка Автомобил Прилагодливи на ретровизорот со Широк Агол Прилагодливи 360 степени огледало Ротација за Различни Traffics Лесно да се Инсталира и Прилагодливи, Доаѓа со Налепници, ви Овозможува Држи ги на вашата Страна/ретровизорот Лесно Удобен и Практичен Дизајниран да ја Зголемува Видливоста и Подобрување на Возилото Како да го користите : (1) го Чисти rearview огледало (2)Откине слепа точка е селотејп (3)се Држи до соодветното место (4)Се најдобар поглед позиција (5)се Одржи за некое време Име на Производ Слепа Точка Огледало Форма Круг Пакет Содржина 2 x Слепа Точка Огледало Материјал Пластика,Стакло Димензија 56mm x 19mm/ 2.2" x 0.7" (D * Макс.H) Боја Sliver На Ѕвонење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Пакет се Вклучени : 24pcs постави целосна помине дизајн лажни нокти совети, еден бесплатен помине лепак на

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств

Scroll