Ново
20 10 Парчиња Коса Мрежи Невидливи Еластична Работ Мрежа 50cm Обновливи Коса Мрежи (кафе 10pcs)

20 10 Парчиња Коса Мрежи Невидливи Еластична Работ Мрежа 50cm Обновливи Коса Мрежи (кафе 10pcs)

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Материјал : Еластична чипка.Доаѓа во пакет од 10 ИЛИ 50 - на овој начин ќе имате секогаш резервна копија hairnet.Совршен за професионални стјуардеса,медицинска сестра,банкарски службеник,хотел службеник,танчерки или скејтери,итн, кои треба да се чувствуваат увери дека нивната коса ќе остане стави при извршувањето.Еластична отворање.На полиестер нето себе не водат.Држете ја две токи, тогаш исправи, должината на мерење е за 19.68 инчи(Погоден за коса до рамења).Мала тежина, силен,издржлив.невидливи hairnets, може да се користи за време на готвење или служат за да се спречи губење од паѓање, или да се направи балет бухти. 1.Овие се совршени за танчери кои треба да се чувствуваат увери додека на сцената. 2.Прекрасно нешто за овие е дека тие се обновливи. 3.Овие ќе одговара на просечната големина на косата бухти. 4.Држете ја две токи, тогаш исправи, должината на мерење е за 50cm(Рамен дијаметар е околу 6.26 инчи) Забелешка : Тие ќе работат со Малку Крофни, но не Голема Крофни откако косата е одлучувачки.Пакет : 10 ИЛИ 50pcs Невидливи hairnets.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С�

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч�

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во�

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, �

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре�

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло�

Scroll