Ново
KLL Зима Снег Планина Магија Небото Кујна Dishcloths Сет од 6 Чистење Крпи за Сушење Јадења Чистењето Миење Текстил за Потоне Готвење Печење Табела 11 x 11 во

KLL Зима Снег Планина Магија Небото Кујна Dishcloths Сет од 6 Чистење Крпи за Сушење Јадења Чистењето Миење

Достапност: Залиха
DEN 2100.00

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојно-layer кадифен ткаенина, ткаенина е издржлив, меки и удобни, и никогаш нема да ја изгребат вашето деликатна есцајг, садови, flowerpot или да потоне.Супер апсорпција на вода и виси на вода се многу лесен за чистење на дамки и маснотии, а тоа е исто така лесно да се чисти.ФУНКЦИЈА : Слободен-двострано печатење.Перење влошки се направени од страна на специјална машина втиснување процес, без било конец за шиење.Супер апсорпција на вода и виси на вода се многу лесен за чистење на дамки и маснотии, а тоа е исто така лесно да се чисти.FUNTION : Ова чистење со крпа може да се користи за чистење на кујнски прибор и чистењето countertops.Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа може да се користи за чистење и бришење во секоја прилика, како на пример автомобили, апарати, и целата куќа хигиена.Answer : ___________________________ NOTE : Машина перат, не bleachable.Кујна Dishcloths 6 компјутери Чистење Крпи за Сушење Јадења Чистењето Миење Текстил за Потоне Готвење Печење Табела 11 x 11 во Зима Снег Планина Магија Небото Материјал : полиестер.Димензии : 11 х 11 во.Повод : Кујна, мијалник, трпезариска маса, бања, итн.1.Професионален и личен DIY печатење дизајн, прилагодено и персоналните слободни комбинација, погоден за различни прилики.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние сме подготвени да понуди задоволително услуга за секој клиент.3.Како различни компјутер на екранот боите се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаков од погоре на сликата.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Произведено во САД, Мат Финиш, Антинула, Отпорност на Вода 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Самолекување, Остави без

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

ГРОЗДОБЕР МАПАТА РЕПРОДУКЦИЈА : Додади стил за секоја соба е декор со оваа прекрасна декоративни печати

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Scroll