Ново
Tuff Заштита на Анти-Отсјај Екран Заштитници за Орел FishFinder 245 ДС Риба Пронаоѓач

Tuff Заштита на Анти-Отсјај Екран Заштитници за Орел FishFinder 245 ДС Риба Пронаоѓач

Достапност: Залиха
DEN 1874.40

Произведено во САД, Мат Финиш, Анти-нула, Отпорност на Вода. 0.25 mm Ултра Тенок Филм.Само-лекување, Остави без остатоци, Лесно да се примени. 2 филмови во еден пакет.Направени За Орел Fish Finder 245 ДС Рибите во Него.Tuff Заштита на Екранот Заштитници специјализира во Екран Заштитници за Автомобилската ОЕМ Екран на Допир за Радија и Навигација, Откако на Пазарот Автомобил Стерео Главата Единици, Риба Finders и многу повеќе.Нашите Екран Заштитници се изработени од високо квалитетни PET) филм направен исклучиво за електронски екран на допир уреди.Секое парче е намалување на прецизни мерења на локации за да одговара на вашиот Екран.Нашите Guarantee We гаранција за нашиот Екран Заштитници за живот, за секое прашање, ова исто така вклучува и некои проблеми со инсталацијата, големина или се вклопуваат.Само ги споделите со нас и ние ќе ви испратиме надвор замена целосно бесплатно.Ние стоиме зад нашите производи и се гордееме на услуги на клиентите и ќе работи преку било прашање и никогаш нема да ја напушти што виси.Превозот Ние нудиме слободен Стандард за испорака на сите наши производи преку USPS.Ако сакате вашата цел испраќаат истите да се изречни или преку друг превозник за дополнителен надомест, само ги споделите со нас, ние сме флексибилни.Ние ги намали сите на нашиот Екран Заштитници во куќата, токму тука во САД.Значи вашата цел обично ќе брод во ист ден, ако тоа се наоѓа пред 1pm на Седмицата или следниот ден, ако нејзиното минато 1pm.Нарачки поставени по 1pm за време нема да брод до понеделник освен ако не се разбира во понеделник е празник, тогаш тоа ќе брод наредниот работен ден.Пакет Contents Each пакет содржи 2 Филмови, 1 Squeegee картичка, упатства за инсталација и микро влакна ткаенина за чистење.Анти-отсјај Екран Заштитник Карактеристики : Авто-healing Leaves не residue Anti-fingerprints Anti-scratch Easy да apply Clear опција е исто така на располагање.Ве молиме контактирајте со нас за детали.Треба еден за различни година, модел или друг вид на уред?Испратете ни порака имаме големини за само за ништо и ако ние не се тоа, нека се знае големината и ние ќе ги намали тоа за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу�

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење...

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мек

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде�

Пакет се Вклучени : 24pcs постави целосна помине дизајн лажни нокти совети, еден бесплатен помине лепак на�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств�

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, �

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор�

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ�

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр�

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран�

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло�

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Scroll