Ново
Безжичен Полнач, 3 во 1 Безжична Станица за Полнење Брзо Полнење Застане на обвинителна Клупа за Apple Види SE/6/5/4/3/2, AirPods Pro/2, iPhone 13/13 Pro/12 Pro/11/XS Max/XR/XS/X/8, Samsung Галакси S21/S20/За?

Безжичен Полнач, 3 во 1 Безжична Станица за Полнење Брзо Полнење Застане на обвинителна Клупа за Apple Види

Достапност: Залиха
DEN 623.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Широк компатибилност】 На Безжични Полнење Клупа поддршка полнење телефони, Apple се Види и Airpods истовремено,само поставете го телефонот на полнење површина, уживаат во брзо безжично полнење.Безжичен полнач напредна технологија е компатибилен со Apple Види 6/5/4/3/2/SE, Airpods Pro/2, Галакси Пупки, i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/12/12 Pro/11/11 Pro/XR/XS Max/XS/X/SE/8, Samsung S21/S21 Ултра/S20/S20+/Белешка 20/Забелешка 10/S10/S10+/S10e/S9/S8 и други Чи-от телефони. 【Безбедност за Заштита на】 Ексклузивни Мултифункционален Интелигентна Заштита на Технологијата обезбедува контрола на температурата, пренапонска заштита, кратки-коло заштита.Постојат топлина дисипација дупки на задниот дел за автоматска контрола на температурата за заштита на вашиот уред.Полнење база со анти-лизга силикони дизајн, така што го полначот не ќе се движат или флип, за да се осигура дека вашиот телефон е заштитена кога се полни. 【Монтажни Дизајн】 Овој безжичен полнење стојат користи едноставни монтажни дизајн.Телефонот полнење застане и apple се види полнење стојат лесно може да се преземат, освен да се отстрани.Тоа може да се вклопат и во секој куфер, куфер или ранец.Тоа е многу лесен и многу погоден за патување.Покрај тоа,Можете да го користите apple види полнење застане на центар сам.Овој апарат се чувствува многу здрав и изгледа одлично без разлика дали тоа е да се користи во канцеларијата или дома. 【Професионален Дизајн】 Полнење на вашиот телефон во било која насока, вертикално или хоризонтално, можете да гледате филмови, слушате музика, да остварувате повици или да испраќате пораки без прекин во текот на процесот на полнење.3 во 1 држачи за полнење во голема мера се заштедува простор и е многу погоден за домашна употреба (office use.Кажете збогум на неуредна живот на кабелот. 【Она што Ќе Добиете за】 1x Безжичен Полнач, 1 x Тип C USB Кабел, и 1x Упатство.Ние нудиме 12 месеци гаранција и доживотна поддршка на корисниците, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било каква загриженост.GABONGCUI Надгради 3 во 1 Безжични Полнење Station More Простор за Вашето Биро, Уживајте во Вашата Безжична Живот. ★Компатибилен Devices10 W Полнење Режим:Samsung Галакси S21/S21 Ултра/S21+/S20/S20 Плус/S10/S10 Плус/S10e/S9/S9 Плус/S8/S8 Плус/S7/S6 Samsung Галакси Забелешка 20/Забелешка 10/Забелешка 9/Note 8/Забелешка 77.5 W Полнење Режим:i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/12/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/SE/XS Max/XR/XS/X/8/8 Plus5 W Полнење Режим:Сите Чи-от телефони и devices5 W : Air Pods 2/Air Pods Pro/Галакси Пупки/Галакси Пупки Pro3 W : Apple се Види SE/6/5/4/3/2(Забелешка : ве Молиме да го користите QC3.0 адаптер за полнење 3 уреди во исто време.) ★Полнење Indicating Just увид, а вие ќе знаете дали вашиот телефон/watch/пупки се полни.LED светлата на база ќе даде јасна индикација за полнење.★Случај-friendly Work со Гумени/од пластика/TPU случаи до 8мм дебелината.Случаи направен од метал, прилози како што се поп приклучок, метален прстен, магнети, картички, костец ќе се меша со полнење.★Топлина Dissipation The безжични полнење клупа е дизајнирана со ладење дупки на својата назад, нудејќи одлична дисипација на топлина за да се спречи прегревање додека се полни, и подобрување на состојбата на уреди за добивање на топла во текот на полнење.★Dual Калеми Designwith широк полнење низа, двоен клиентите поефикасно ќе ги покрие безжични полнење област за целосно насочен перформанси и полнење на телефонот вертикално или хоризонтално. ★Производ Details Input : 9 V-2 A5 V-2 AWeight : 204g Output : Телефон : 10 W/7.5 W/5 WApple Види : 3 WEarbuds : 5 WProduct Димензии : 175*65*120mm ★Она што Got1 x Брз Безжичен Полнење Stand1 x USB за да го USB C Cable1 x Прирачник за Корисникот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење...

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

ГРОЗДОБЕР МАПАТА РЕПРОДУКЦИЈА : Додади стил за секоја соба е декор со оваа прекрасна декоративни печати

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Карактеристики : поудобно : може да се користи кога се отвори, потрајни : повеќе огради нема да бидат дефо

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Scroll