Ново
QYEW Навлажнувачки Пета Чорапи, Гел Пета Sock, Меки се Отвори Пети Чорапи, Toeless Спа Чорапи, денот на Благодарноста за Суви Испукани Потпетици

QYEW Навлажнувачки Пета Чорапи, Гел Пета Sock, Меки се Отвори Пети Чорапи, Toeless Спа Чорапи, денот на Благодарноста

Достапност: Залиха
DEN 124.56

Одличен Квалитет на Материјали : Нашата Toeless Чорапи се премиум високо отпорна крпа, па чорапи е многу мека, дише, издржлива и пријатна.Тоа ќе ги задржи нозете удобно и топло.Нашата отворена пети дизајн и нејасни материјал се удобно да спијат во и за спа како третман секоја ноќ на неделата.Широк Апликации : Со своите toeless дизајн тие, исто така може да се користи како флип пропадне чорапи за време на тие жешките летни денови, или да ги задржи нозете топло во текот на ноќта, додека на вашиот потпетици искористување на навлажнувачки бенефиции, на оние ладни зимски ноќи.Уживаат во Мирен Сон : ќе добиете многу користи надвор од нашата Гел Наредени Toeless Спа Чорапи, бидејќи тие се перат и еднократно.За добри резултати рака мие и се исуши.Се повлече на нашата гел влага чорапи, и да уживаат во мирен сон.Одличен Подарок : Петицата Чорапи може да се користи како совршен подарок за да ја испратите до вашите пријатели, семејство, и некој ви се допаѓа.Ова е одличен подарок за време на зимскиот или сезона, ќе видите среќни насмевки, на вашите пријатели и семејство.Топло Совети : сликата прикажана е застапеноста на објектот,ќе добиете од достапните многу.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Опис : Пета Чорапи помогне да придавам влогови на кожата, да ги задржи на пета топло, и да се направи пета светла и нежна.Карактеристики : 1. Добра еластичност, е лесно да се носат.2. Цврсти и издржливи, може да се користи за долго време.3. Навлажнувачки и топлина, погоден за нога нега на кожата.4. Висок Шиење Технологија : Цврсти и издржливи, може да се користи за долго време.5. Добра Еластичност : Брани пета при одење, апсорбира шок и да помогне да се релаксираат.6. Мека и Дише : Висока стапка на впивање пот, удобно и безбедно да се носат.7. Навлажнувачки и Топлина : Помош придавам влогови на кожата, да ги задржи на пета топло, и да се направи пета светла и нежна.Спецификација : Име : 1 Пар на Унисекс Пета Socks Size : Слободен Size Color : Црна + Red Material : отпорна cloth Scope на примена : луѓе со подсечен feet Maintenance : исплакнете ја со вода на собна temperature Packing Листа : 1 Пар на Пета Чорапи Забелешка : 1. Овој производ е помошно заштитна опрема.Ако ситуацијата е сериозна, ве молиме консултирајте се со некој лекар во времето.2. Прирачник за мерење, големината е дозволено да имаат мала грешка.3. Поради различни екранот се прикажува, може да има мали разлики во боите.Спецификација : име на Производ : 1 пар на неутрален навлажнувачки пета socks Material : водоотпорен крпа, SBRColor : црна + redsize : еден size Quantity : 1 pair Maintenance : Исплакнете ја со вода на собна temperature Scope на примена : луѓе со подсечен нозе.пакување листа : 1 пар на пета чорапи.

Декларираните карактеристики

Name:
 1 Pair of Unisex Heel Socks
Size:
 Free Size
Color:
 Black + Red
Material:
 impervious cloth
Scope of application:
 people with chapped feet
Maintenance:
 rinse with water at room temperature
Packing List:
1 Pair of Heel Socks :
1. This product is an auxiliary protective gear. If the situation is serious, please consult a doctor in time. :
2. Manual measurement, the size is allowed to have a slight error. :
3. Due to different screen displays, there may be slight differences in colors.Specification:
Product name:
1 pair of neutral moisturizing heel socks
Material:
waterproof cloth, SBR
Color:
black + red
size:
one size
Quantity:
1 pair
Maintenance:
Rinse with water at room temperature
Scope of application:
people with chapped feet.packing list
1 pair of heel socks :

Поврзани производи

◆ Скалило нето : Дијаметар : 12 / 16mm, 20cm далеку од голот.Дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувств

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока д

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

Женска круг пети платформа чизми, faux кожа глуждот чизми, мода буци злато синџир водоотпорен booties.Дами ку

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

Scroll