Ново
20mm Најлон Јамка Ткиво на Рака за Huami Amazfit GTS/Bip Лајт 1S Smart Watch погоден за носене Зглоб Хривнија

20mm Најлон Јамка Ткиво на Рака за Huami Amazfit GTS/Bip Лајт 1S Smart Watch погоден за носене Зглоб Хривнија

Достапност: Залиха
DEN 2054.40

На smartwatch замена бенд е изработени од ткаени еластична;.Мала тежина и дише,лесно да се прилагоди со тока да се вклопи во вашиот зглоб;.Со силна пролет pin на две крајот на бендот, esay да се инсталира на рака во спротивно smartwatch;.Различни бои за да изберете од, персонализација на вашиот паметен бендот да се прилагодат на вашето расположение и вашата облека во секојдневниот живот;.Ве молиме изберете оваа рака според вашиот види модел.Ние ќе го достави во рамките на одредено време, но поради епидемија превенција прописи, ова може да биде и малку бавно.Широк : компатибилни 20mm Material : Nylon Type : врвка за околу Strap Feature : Изработени од најлон материјал, пот и отпорен на вода, трајни и стабилни за нас да се носат.Флексибилни wristband со мазна завршна за удобно ден на ден се носат.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб, една големина одговара на сите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се во

Scroll