Ново
Електрична Четка за заби со 4 Четка Глави за Возрасни, USB Брзо Полнење, Еден Задолжен за 60 Дена,6 Чистење Режими со 2 Минути да се Изгради во Smart Тајмер, Електрични четк?

Електрична Четка за заби со 4 Четка Глави за Возрасни, USB Брзо Полнење, Еден Задолжен за 60 Дена,6 Чистење

Достапност: Залиха
DEN 407.76

❤【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】- 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се вози течност длабоко помеѓу забите и заедно со непцето, за исклучителни чистење и отстранување до 100% , плакети, белење на вашите заби и подобрување на вашето орално здравје во две недели подобро отколку прирачник четка за заби.Ние и ветуваме на : 1 година гаранција, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен услуги на клиентите. ❤【6 ВИСОКО-ПЕРФОРМАНСИ ЧЕТКАЊЕ РЕЖИМИ】- Чиста(нежно), Бела(силен), полски(силна invert фреквенција), Поблаги(нежно invert фреквенција) и Чувствителни(мека) за да одговараат на различните услови на забите и на непцата, па можете да изберете различни начини во зависност од вашите преференци и стоматолог препораки. ❤【4 Замена четка глави】- Доаѓа со 4 замена четка глави за да се избегне цел нови замена четка глави често.На влакната се направени со најлон, одговараат на забите топографија за темелно чистење на непцата и тешко да се постигне места.Напомена : Пријател на вашите непца и сини индикатор влакната исчезнат во боја за да знаете кога е време да го замени четка главата.Секој четка главата трае 3 месеци, така 6 ќе трае за околу 18 месеци. ❤【Smart Vibrating Известување Тајмер】- Изградена во smart тајмер контрола, 30 секунди интервал тоа можете да се движите на следното квадрант на вашата уста, и целосно во 2 минути(4 quadrants), која се препорачува од страна на професионални стоматолози, како правилно четкање начин. ❤【60 дена батеријата, USB Полнење, IPX7 Водоотпорен】- Едно 10 часа целосно наполнет последните 60 дена од денот на нормална употреба (2 пати на ден), најголемата капацитетот на батеријата на пазарот со ниско ниво на батеријата ќе се потсетат и автоматски намалувања исклучување на власт по целосно наполнет.Ултра брзо полнење преку USB.Исто така, IPX7 водоотпорен да се користи во бања и туш.Електрична Четка за заби 6 Модови за Длабоко Чистење Водоотпорен Преносни Возрасни Патување Четка за заби Со 4 Замена Четка Headssize:22x2.5cm/8.6x1.0in❤се Опише : Помогне да се развие научна четкање навика : 30 секунди + 2 минути smart тајмер, предизвика справи со тајмер на секои 30 секунди, развивање на четкање заби, и спроведува стоматологот препорачува четкање навика висок квалитет, Висока густина на влакната : трајни, длабоко во меѓу мудрост забите и непцата, брз чистење, поефикасно чистење На чекање со полно тело, водоотпорен слој може да се мијат директно За 30 дена (2 пати на ден, 2 минути секој пат) , Не се грижи за полначот кога ќе патуваат во Споредба со рачни четки за заби, отстранување стапка е до 7 пати Висока чистење фреквенција : до 42,000 пати / minute100% сосема нов❤производот содржи : 1x четка за заби + 4x четка глави + 1 x полнење преку usb кабел + 1 x Патување складирање кутија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Големина : 22x22x28cm;Боја : Сива;Материјал : ПП.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети,

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

Scroll