Ново
Vogee 24Pcs Медиум Ковчег Лажни Ноктите Мода Сјајни Целосно Покривање Притиснете на Моделот Акрилик Лажни Ноктите Совети Партија Ноќен Клуб Клип Колекции со Дизајн за ?

Vogee 24Pcs Медиум Ковчег Лажни Ноктите Мода Сјајни Целосно Покривање Притиснете на Моделот Акрилик Лажни Ноктите

Достапност: Залиха
DEN 185.04

Пакет се Вклучени : 24pcs постави целосна помине дизајн лажни нокти совети, еден бесплатен помине лепак налепница лист, и една мини нокти датотека која може да ви помогне да носат лажни ноктите подобро, и работата е лесен и погоден за секого.Високо Квалитетна ABS Материјал : Нашата лажни ноктите се направени од високо квалитетна ABS материјал, кој е еден вид на зелено пријателски за животната средина материјал.Не се токсични, Не штети на ноктите или телото и го прави лицето ноктите decals трајни и природни.Различни Големина : 12 различни големини кои одговараат на повеќето прста, што е индивидуално нумерирани 0-9, па тие се лесно да ги пратите на, и практично да се избере соодветна големина која одговара на вашите секој прст.И тие, исто така може да биде лесно да го исечете за да го промените обликот сакате!.Совети : Кога ја користите лажни нокти, лак вашите нокти со алкохол однапред да ги задржиме чиста.Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Повеќе Примена : На доградба на акрилни нокти совети се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одлични Партии/Свадбена/Костим Топката/ноќта на Вештерките/Божиќ/новогодишната ноќ/Денот на Вљубените/итн. ♥ Пакет Содржина 24pcs лажни нокти(12 различни големини) 1 Pc лепак налепница лист 1 Pc мини нокти датотека ♥ Како да се Користи 1. Датотеката страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап, кој ќе го носат лажни ноктите подобро. 2. Чистење на вашите нокти, а потоа отстранете го прави многу полесно кога сакате. 3. Одберете ја точната големина на ноктите за секој прст, ќе се применуваат лепак налепници на ноктите. 4. Стави на лажни нокти и притиснете на нив, за 5 секунди. 5. Датотеката и обликот на вашите нови нокти, ако е потребно. ♥ Совети за отстранување 1.Стави вашите нокти во топла вода за 2 минути и лепило табовите може да се отстрани полесно. 2.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината. 3.Во тој случај,можете исто така да се исчисти остане нокти налепници со вода. ♥ Имајте на ум 1. Малку боја разлика може да се случи поради светлина и различни монитори. 2. Откако ќе се носат на лажни нокти не се обидуваат да ја добиете вашата раце влажни во fisrt неколку минути. 3. Се должи на превозот проблем,ние само им се овозможи на купувачите 1 BUC 24 ТОЧКИ на ноктите лепак налепници за слободни наместо на ноктите лепак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка,

Бренд : Сина Голем број на Модел : 2782801 Тип на инсталација : Подот тип,класификација : Непреклопување на ре

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол)...

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Добивање на креативните само што влегов во целина многу полесно со полумесечина е акварел одбор 3пакет.

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на т

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

Scroll