Ново
Еден Фаза Цврста Состојба Реле, SSR Цврста Состојба Реле Модул, DC Контрола AC, Излез: 42-480vac, Контрола: 4-32vDC 10mA, SMT Серија Топлина Мијалник(10A)

Еден Фаза Цврста Состојба Реле, SSR Цврста Состојба Реле Модул, DC Контрола AC, Излез: 42-480vac, Контрола:

Достапност: Залиха
DEN 342.96

SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн.Контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка, а максималната жица со дијаметар можат да стигнат до 2,5 mm.Товарот крајот користи кревање тип shim да се компресира, максималната линија дијаметар може да се постигне 5мм.Излез крајот може да се користат на краток мост, зголемување на инсталирање на ефикасноста од 50%.Школка усвојува V0 пламен retardant инженеринг пластика.Карактеристики : SMT серија интегрирани топлина мијалник дизајн На контрола крајот е поврзан со тунел тип кревање заптивка, а максималната жица со дијаметар можат да стигнат до 2,5 mm товарот крајот користи кревање тип shim да се компресира, максималната линија дијаметар може да се постигне 5mm излез крајот може да се користат на краток мост, зголемување на инсталирање на ефикасноста од 50% во Споредба со традиционалните 45mm цврста состојба реле, таа го спасува од 60% од кабинетот простор школка усвојува V0 пламен retardant инженеринг пластика Спецификација : Модели : MT4810/SMT4825 Оптоварување излезна струја : 10 A/25 A Оптоварување излезен напон : 42-480vac Контрола тип на : DC контрола AC Контрола напон : 4-32v DC Контрола струја : 10m A Изолација напон : >2500 VAC Истекување на струјата : ≤1m A време на Одговор : ≤1/2 циклус Тежина : 65 g / 2.3 оз(прибл.) Пакет листа : 1 x Цврста Состојба Реле.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

Дојде со вирус олеснување fastener за удобен и safty инсталација со поврзување на лента на кабел.Погоден за 10ж

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Scroll