Ново
12 Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон - Надградена 3D HD Телефон Зголемена Екран за Филмови, Видеа и Игри - Склоплива Телефонот Стои со Повлекување од Екранот Засил?

12 Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон - Надградена 3D HD Телефон Зголемена Екран за Филмови, Видеа и Игри

Достапност: Залиха
DEN 479.76

【3 D HD Телефон Екран Зголемувачот】ново надгради 3 D HD екран зголемувачот може да се величаат екранот на телефонот 2-5 пати.И да се обезбеди повисока резолуцијата на екранот за да се обезбеди најдобар визуелно искуство, високо-дефиниција и визија.Сликата е појасна и агол на гледање е поголем, да ви даде различни визуелно уживање. 【Око за Заштита】Уникатен дизајн, го зголемува екран нема да слајд.Тоа може да се спречи замор и зрачење.Дури и ако се види целиот ден на филмови, вие не ќе се чувствувате уморни.Филм љубовници може да се прости од нивните раце и да се потопи во тоа цело време.Децата можат да го користат тоа за да се види цртани филмови да се заштити нивниот вид; постари лица може да го користат за зголемување на екранот за да биде јасно видлива и спречување на замор. 【 Количка за Дизајн】 Можете да го носат околу вас.На лесен и удобен дизајн телефон зголемена екран овозможува тоа да биде укината за лесно складирање кога не е во употреба и може да биде ставен во вашата торба.Тоа може да се користи во различни ситуации, вклучувајќи и дневни соби, спални соби, кујни, и активности на отворено.Погоден за домашни, затворен, кампување, патување, одмор, било каде, на пат до работа, итн. 【Лесен за Употреба】Со цел да се олесни употребата, складирање и извршување, ние дизајниран екран зголемувачот да се количка.Кога ќе треба да го користите, вие едноставно можете да го работат тоа, се повлече и да стои на екранот.Кога не го користите, може да се земе назад и чувајте го на соодветно место. 【Најдобрите Подароци】Едноставни и стилски дизајн мобилен телефон екран зголемувачот користи само на најдобар квалитет на објективот да ви презентираме со визуелно задоволство и искуство unmatchable на други слични производи.Тоа е совршен за игра essentials и забава gadgets, тоа е најдобар избор за одмор подароци за вашите пријатели или семејството на Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Роденден, Децата Ден.Ние веруваме дека ќе ви се љубовта на вашиот нов телефон екран зголемувачот.Многу луѓе сакаат да го користат паметни телефони за да се види видеа или филмови, Туку гледа мал екран за долго време ќе биде непријатно за очи, па дури и да го оштети вашиот вид.Ако често се гледате видеа и филмови и мразам да ги види на мал екран.Ова се 12" Stonebanks екран зголемувачот е совршен за вас, да ве подалеку од вашиот телефон.Нека ви слободни вашите раце и искуство кино-како визуелни ефекти.Екранот зголемувачот донесува со висока дефиниција оптички зум технологија, Која може да се величаат екранот 2-5 пати без дисторзија.Мобилниот телефон зголемувачот е погодна за сите мобилни телефони.Тоа исто така може да се користи како мобилен телефон држачот.Тоа е секогаш многу креативни и стилски подарок за пријателите и семејството.Особено погоден за стари лица, деца и филм љубовници.Тоа е совршен производ кој ќе помогне да се намали очи замор од зголемена екранот на телефонот до 2-4 пати поголеми отколку што вообичаено е.Екранот зголемувачот е специјално дизајниран да се вклопуваат повеќето паметни телефони.Само стави го телефонот во екранот засилувач, лесно можете да уживате во домашниот театар-како ефект.Екранот зголемувачот е мал и лесен, лесно може да се свитка тоа и го носат истиот со вас, Овозможувајќи ви да се доживее најдобар визуелно искуство во секое време и насекаде.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Добивање на креативните само што влегов во целина многу полесно со полумесечина е акварел одбор 3пакет.

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол) GEN3 целосна техноло

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Scroll