Ново
XBOSS Ф1 Флип Мобилен Телефон Најмалиот Телефон во Светот Отклучен (Црвено)

XBOSS Ф1 Флип Мобилен Телефон Најмалиот Телефон во Светот Отклучен (Црвено)

Достапност: Залиха
DEN 839.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Нов Тренд - Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да се користат без да се поврзете на други телефони.Мала Големина, големина на Прст - Мини тело, мали и исклучителна, флип телефон, тежина 18g, најмалата големина, полесни bady, идните дизајнот, движењето е повеќе внимателен и да се чувствува поудобно.Hi Fi Висока верност sound - за да се создаде појасна звук, одличен квалитет на звукот на незаменлив духовна храна во животот.Поддршка на белата листа адресар.Smart функцијата bluetooth - Кога телефонот е поврзан со bluetooth кој друг паметен телефон за да можат да го користат интелигентни анти-изгубени анти-кражба, bluetooth dail, синхронизација телефон, синхронизацијата информации.Bluetooth да, Bt dialer Да,Bluetooth растојание 10meters - Повеќе од 10 метри,Ф1 ќе направи звук на алармот и bluetooth функцијата ќе се изгуби ефикасност. [Глобалната GSM Фреквенција] Quad Бенд GSM850/900/1800/1900 MHz.PLS МОРА да ЈА КОРИСТИ SIM-КАРТИЧКА КОЈА ПОДДРЖУВА GSM, КАКО T-MOBILE (во некои земји), LYCAMOBILE, SPEEDTALK, ТИНГ GSM, ЕДНОСТАВНО МОБИЛЕН ИЛИ кој БИЛО ДРУГ ОПЕРАТОР КОИ ОБЕЗБЕДУВААТ 2 G GSM SIM КАРТИЧКА (ОДБЕРЕТЕ при-пејд SIM КАРТИЧКА).НЕ ЌЕ РАБОТАТ СО AT&T И БИЛО CDMA ОПЕРАТОРИ КАКО VERIZON, СПРИНТ, ПОТТИК, PAGEPLUS.МОЖЕТЕ ДА ГИ КОРИСТИТЕ 2 G НА 3 G 4 G SIM КАРТИЧКИ, НО ТОА МОРА ДА ГО ПОДДРЖУВААТ 2 G GSM.PLS МОРА да ЈА КОРИСТИ SIM-КАРТИЧКА КОЈА ПОДДРЖУВА GSM, КАКО T-MOBILE (во некои земји), LYCAMOBILE, SPEEDTALK, ТИНГ GSM, ЕДНОСТАВНО МОБИЛЕН ИЛИ кој БИЛО ДРУГ ОПЕРАТОР КОИ ОБЕЗБЕДУВААТ 2 G GSM SIM КАРТИЧКА (ОДБЕРЕТЕ при-пејд SIM КАРТИЧКА).НЕ ЌЕ РАБОТАТ СО AT&T И БИЛО CDMA ОПЕРАТОРИ КАКО VERIZON, СПРИНТ, ПОТТИК, PAGEPLUS.МОЖЕТЕ ДА ГИ КОРИСТИТЕ 2 G НА 3 G 4 G SIM КАРТИЧКА, НО ТОА МОРА ДА ГО ПОДДРЖУВААТ 2 G GSM 850/900/1800/1900. Нов Тренд - Паре малку телефони со стилски дизајн Bluetooth dail телефон.Поддршка sim картичка, исто така, може да се користат без да се поврзете на други телефони.Не само мала, но alsi деликатна - Мини тело дизајн, повеќе од мал, помал отколку обичните запалки, Еден малку поголем од една монета, една рака контрола на повеќе удобен операција.Мали тело голема моќ - 300mah висока густина на батеријата, вграден во задниот поклопец, и дополнета со интелигентна енергија managment систем да ви донесе повеќе траен батеријата искуство.Тековната заштита / краток спој заштита / прегреат заштита / мобилен заштита / 170 ротација кул и трајни / не distrub функција / белата листа адресар Hi Fi Висока верност sound - за да се создаде појасна звук, одличен квалитет на звукот на незаменлив духовна храна во животот.Поддршка на 28 јазици.Smart bluetooth придружник - опремен со bluetooth можете да уживате во повеќе функции по поврзување - интелигентни анти-изгубени анти-кражба, bluetooth dail, синхронизација телефон, синхронизацијата информации Силни signa - поддршка нано sim картичка.Големина на : 55.2x22.5x16.6mm.Мрежата : GSM850/900/1800/1900. Телефон storge : 500. Bluetooth : Yes.Производ тежина 18g.Полнење интерфејс : micro-usb.Пакување : 1x 1x Упатство Гаранциона картичка 1x кабел за Податоци 1x Телефон 1x machine head.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

11 / 4" метал дупка приклучоци со никел плоча, одговара на панел дебелина 0.062"0.093", глава дијаметар 1 3 / 8".Круг

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С

100% Памук Џерси.КРАЈНАТА БРЕМЕНОСТА ПЕРНИЦА Cво облик на тело перница дизајн заменува потребата за пове

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини

Scroll