Ново
D DOLITY М. 2 SSD за PCI-e 3.0 X 4 Експанзија Картичка М Клучни SSD Тип 2280 2260 2242

D DOLITY М. 2 SSD за PCI-e 3.0 X 4 Експанзија Картичка М Клучни SSD Тип 2280 2260 2242

Достапност: Залиха
DEN 1428.00

* Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол). * GEN3 целосна технологија гарантира целосна транспорт. * Двокреветни огради, цврсти одбивни, постабилна по инсталацијата, избегнување на сиромашните. * Двострано бакар дупки за дисипација, е dissipated преку бакар дупки за пониска температура. * Професионално високо еластична конектор, анти-вибрации, постабилна и издржливи, силна.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : Поддршка : м.2 SSD на различни PCIE протоколи (тоа не поддржува м.2 NGFF диск на SATA протокол). - Двојно огради, цврсти одбивни, постабилна по инсталацијата, избегнување на сиромашните . - GEN3 целосна технологија гарантира целосна транспорт. - Професионален високо еластична конектор, анти-вибрации, постабилна и издржливи, силна . - Двострано бакар дупки за дисипација, е dissipated преку бакар дупки за пониска температура.Спецификација : - Поддршка на М-Копче М. 2 SSD - Поддршка 2280, 2260, 2242 2230 NGFF М. 2 SSD - Слотови : Поддршка на PCIE x4 x8 x16 slot Package Вклучува : 1 Парче М. 2 SSD да PCIe 3.0 x4 Домаќин Адаптер Card1 Парче Screwdriver1 Поставите Завртки.

Декларираните карактеристики

- Support M-Key M.2 SSD :
- Support 2280, 2260, 2242 2230 NGFF M.2 SSD :
- Slots:
Support PCIE x4 x8 x16 slot
Package Includes:
1 Piece M.2 SSD to PCIe 3.0 x4 Host Adapter Card :
1 Piece Screwdriver :
1 Set Screws :

Поврзани производи

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Добивање на креативните само што влегов во целина многу полесно со полумесечина е акварел одбор 3пакет.

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

Scroll