Ново
Симпатична Цртан филм Мед Јазовец Шема Организатор Канцеларија Микрофибер Кожа Биро Фах Практично Складирање Кутија за Паричници Копчиња и Канцеларија Опрема,16x16

Симпатична Цртан филм Мед Јазовец Шема Организатор Канцеларија Микрофибер Кожа Биро Фах Практично Складирање

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in/16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само треба да се избрише со крпа.Уникатен дизајн : Со 4 прилепува на аглите, погодно за предвремени или unsnap, лесно да се земе во вашите кеси, кога патуваат.Да зачувате простор : Совршен за уредно уредување вашето копче, види, монети и други додатоци, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.Го стави на послужавник, во близина на вратата или биро и кога ќе стигнам дома или на работа.Тоа е лесно да се стави или да добиете вашиот копчињата, монети, промени, паричник и да се види на Чување на Послужавник.Совршен подарок со живописни печати за канцеларија, дневна соба, влез начин, спална и бања.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Product Димензија : 16x16cm/20.5x20.5cm кога unsnapped; 11.5x11.5x3cm/14.5x14.5x3cm кога се купени.Features1.4 прилепува дизајн : Со 4 прилепува на аглите, можете да плочка или клип тоа.Тоа е лесен за употреба, костуми за на биро, ноќната и на други места што сакате.2.Мулти-функција : се доволно Големи за да содржи вашите часовници, накит, копчиња, монета, промени, бонбони, генерал и така натаму. 3.Широко се користи : се Држи вашиот објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.Совршен за dressers, тоалет блузи, countertop, фиока или полица за складирање и др.4.Лесен за чистење : Дизајн со Микрофибер кожа, лесно за чистење, само треба да се избрише со крпа да се врати на светла.Напомена : не се мијат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

11 / 4" метал дупка приклучоци со никел плоча, одговара на панел дебелина 0.062"0.093", глава дијаметар 1 3 / 8".Круг

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго�

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н�

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран�

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв�

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини�

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С�

ГРОЗДОБЕР МАПАТА РЕПРОДУКЦИЈА : Додади стил за секоја соба е декор со оваа прекрасна декоративни печати

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

Добивање на креативните само што влегов во целина многу полесно со полумесечина е акварел одбор 3пакет.�

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор�

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Scroll