Ново
Bonarty 8pcs Меки Faux Крзно Пом Пом Топката Keychain за Шапка Торба Додатоци 6cm - Бела

Bonarty 8pcs Меки Faux Крзно Пом Пом Топката Keychain за Шапка Торба Додатоци 6cm - Бела

Достапност: Залиха
DEN 201.36

Прекрасен Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на вашиот капчиња шапка.Одличен Материјал : Овие пом пом топчиња се изработени од високо квалитетни имитира крзно што изгледа меки.Можете да ги користите за замена на погрешни пом пом, diy вашиот плетење шапка, или кука на вашата торба со keychain.Широка Примена : Постои мала еластична циклус на топката, направи го тоа лесно да се прикачите на вашиот капи врвот, DIY накит одлуки наоди.Пакетот вклучува : 8pcs faux крзно pompom топки се совршени за DIY занаети проекти.Опис : - Пакет вклучуваат : 8pcs faux крзно pompom топки се совршени за DIY занаети проекти. - Голема Материјал : Овие пом пом топчиња се изработени од високо квалитетни имитира крзно што изгледа меки. - Голема Примена : Постои мала еластична циклус на топката, направи го тоа лесно да се прикачите на вашиот капи врвот, DIY накит одлуки наоди. - Можете да ги користите за замена на погрешни пом пом, diy вашиот плетење шапка, или кука на вашата торба со keychain - Прекрасна Големина : Секој меки топката е за 2.36 инчен / 6 cm во дијаметар, се доволно големи за да се шие на вашиот капчиња шапка.Спецификација : - Материјал : Faux Зајакот Fur Package Вклучува : 8 Парчиња Faux Крзно Pompoms Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се ре

Копче за употреба со осветлени 3 SB2 pushbuttons.Зелена рамна површина.CE согласност за обезбедување на квалите

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка п

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење 8% Кобалт С

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч

Молив Случај Големина : 8x3x3 во.Цврсти и издржливи.Материјал : Премиум квалитет twill ткаат, бисер памук.Одли

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

Scroll