Ново
Бремена Жена Назад Поддршка подлога Страна Артефакт Бремени Жени Спијат Перница висока Перница Перница Породилно Перница-sulvge

Бремена Жена Назад Поддршка подлога Страна Артефакт Бремени Жени Спијат Перница висока Перница Перница Породилно

Достапност: Залиха
DEN 1176.00

материјал : 100% памук.Големина : 80 * 150cm.Дизајнирана со ергономски брановидна форма, оваа вратот поддршка перници за спиење е во согласност со природни крива на вашиот врат, ги ублажува притисокот и нуди комфор и поддршка за вашиот врат додека се спие.Мека но цврсти доволно да се понуди конзистентна поддршка за вашиот врат со висока густина.Секогаш го задржат своите цврстина и нема да го израмните со текот на времето како влакна кревет перници.Контура облик ви овозможува да го користите долниот раб или повисока работ блиску до рамената да се најде најдобрата позиција за вас.Оваа chiropractic ортопедски перниче за врат болка секогаш cradles вашата глава да се задржи вашиот врат.материјал : 100% cotton Size : 80 * 150cm Color : зелена, розова.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

Дојде со вирус олеснување fastener за удобен и safty инсталација со поврзување на лента на кабел.Погоден за 10ж

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

Добивање на креативните само што влегов во целина многу полесно со полумесечина е акварел одбор 3пакет.

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Scroll