Ново
Amaping Дише Мрежа Количка За Пет Монтажни Скали Милениче Кревет Скалите Куче Рампата 2 Чекори Скала (Топла Розова)

Amaping Дише Мрежа Количка За Пет Монтажни Скали Милениче Кревет Скалите Куче Рампата 2 Чекори Скала (Топла

Достапност: Залиха
DEN 1031.76

За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се релаксираат или да се игра, тоа може да биде тажен да ги видиме борба.Можете да им даде мир на умот со Шепи & Другари Милениче по Скалите.ЛЕСНИ УШТЕ ИЗДРЖЛИВИ : на Располагање во 2-Чекор форма.Ова домашно Милениче Скалите се супер лесен и тежи само 1.37 lb.но цврсти доволно да се поддржи над 200 lb.СОВРШЕНИ ЗА ПОМАЛИ домашни МИЛЕНИЦИ : На одиш и проред со големина направи овие скали лесно и удобно да се користи за повеќето мали големина и средни домашни миленици.ДИМЕНЗИИ : Рамни Големина : 67 x39 x 10cm/ 26.4"x15.4" x 3.9" Fold големина : 47 x 39 x20cm/ 18.5" x 15.4" x7.9. МАШИНА ПЕРАТ на КОРИЦА : Мека корица е перат и нежно на вашето домашно милениче, лесно за дневна грижа и чистење.Дише Мрежа Количка за Пет Монтажни Скали Милениче Кревет Скалите Куче Рампата 2 Чекори Скала Опис За домашни миленици кои се повредени, постар или има проблеми пристап до нивните омилени места, да се релаксираат или да се игра, тоа може да биде тажен да ги видиме борба.Можете да им даде мир на умот со Шепи & Другари Милениче по Скалите.Достапен во 2-Чекор форма, на Пет Скали здрав и удобен за домашни миленици да се оди или да се качуваат на.Тие исто така може да избере да се одморат на врвот чекор, ако тие сакаат.Мека ткаенина ги држи топло.Совршени за помали кучиња или постарите кучиња и мачки кои страдаат од артритис, болни зглобови, прекумерна тежина, тела или хип dysplasia.Им даде на вашето домашно милениче назад нивната независност и да им овозможи да се лесно пристапни каучи, корнизи & тешко да се постигне места дека тие се борат за да се искачи.ПОМЕСТЕНА ПЕТ СКАЛИ : да се Даде на вашето домашно милениче независност за да пристапите каучи, корнизи & тешко да се постигне места СОВРШЕН ЗА ПОСТАРИТЕ БОЛНИОТ МИЛЕНИЧИЊА : Идеален за постарите домашни миленици кои страдаат од артритис, болка, хип dysplasia ИДЕАЛЕН ЗА ГОЛЕМИ & МАЛИ КУЧИЊА : Пет чекори се совршен за мали и големи кучиња слично.Држете се до 200 фунти МАШИНА ПЕРАТ на КОРИЦА : Мека корица е перат и нежно на вашето домашно милениче Рационализација дизајн е совршен за чување и зазема малку простор во вашиот дом.Здрав да се изгради.Нашите миленичиња скалите се идеални за кучиња и мачки од сите големини.Изградена минатата нашите скалите може да се одржи до 200 фунти сепак се лесни и лесно да се движите.Нема алатки потребни за собранието Материјал : Mesh Рамен Големина : 67 x39 x 10cm/ 26.4"x15.4" x 3.9" Fold големина : 47 x 39 x20cm/ 18.5" x 15.4" x7.9 Пакет вклучуваат : 1 PC Милениче по скалите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

11 / 4" метал дупка приклучоци со никел плоча, одговара на панел дебелина 0.062"0.093", глава дијаметар 1 3 / 8".Круг

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Scroll