Ново
Симпатична Крава Цртан филм На Полето Организатор Канцеларија Микрофибер Кожа Биро Фах Практично Складирање Кутија за Паричници Копчиња и Канцеларија Опрема,16x16cm

Симпатична Крава Цртан филм На Полето Организатор Канцеларија Микрофибер Кожа Биро Фах Практично Складирање

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in/16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само треба да се избрише со крпа.Уникатен дизајн : Со 4 прилепува на аглите, погодно за предвремени или unsnap, лесно да се земе во вашите кеси, кога патуваат.Да зачувате простор : Совршен за уредно уредување вашето копче, види, монети и други додатоци, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.Го стави на послужавник, во близина на вратата или биро и кога ќе стигнам дома или на работа.Тоа е лесно да се стави или да добиете вашиот копчињата, монети, промени, паричник и да се види на Чување на Послужавник.Совршен подарок со живописни печати за канцеларија, дневна соба, влез начин, спална и бања.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Product Димензија : 16x16cm/20.5x20.5cm кога unsnapped; 11.5x11.5x3cm/14.5x14.5x3cm кога се купени.Features1.4 прилепува дизајн : Со 4 прилепува на аглите, можете да плочка или клип тоа.Тоа е лесен за употреба, костуми за на биро, ноќната и на други места што сакате.2.Мулти-функција : се доволно Големи за да содржи вашите часовници, накит, копчиња, монета, промени, бонбони, генерал и така натаму. 3.Широко се користи : се Држи вашиот објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.Совршен за dressers, тоалет блузи, countertop, фиока или полица за складирање и др.4.Лесен за чистење : Дизајн со Микрофибер кожа, лесно за чистење, само треба да се избрише со крпа да се врати на светла.Напомена : не се мијат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

GE60 CAC / CL / CD6, 6 Pack, 60 W, Свеќа во Облик на Сијалица, Candelabra База, Свиткана Совет, Јасно, Lumens : 650, Мулти Цел Декор

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4дупка flatware ср

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носатотпорни, удобно, лесни, дише;.Прилаго

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Scroll