Ново
Рака Издание Шарени Силикони TPU Хривнија за Mi Бенд 3/4/5/6 Smart Wristband Замена додатоци

Рака Издание Шарени Силикони TPU Хривнија за Mi Бенд 3/4/5/6 Smart Wristband Замена додатоци

Достапност: Залиха
DEN 1982.40

Направени од мека и свиленкаста силикони;.Отпорни на топлина, носат-отпорни, удобно, лесни, дише;.Прилагодлива должина, прецизни намали неговото место, како и заменик дупки за должина прилагодување;.Многу погодна за љубителите на спортот и секојдневен стил, изберете различни ремени за различни прилики;.Ве молиме изберете оваа рака според вашиот види модел.Ние ќе го достави во рамките на одредено време, но поради епидемија превенција прописи, ова може да биде и малку бавно.Тип : врвка за околу Strap Compatibility : Сите Compatible Color : Црна,Сина,Портокалова,Вино-црвена боја.Пинк врвка за околу Рака Материјал : Термопластични Полиуретан (TPU)на Рака Тежина : 11.4 g (0.40 мл)Вкупна Должина : 247mm (9.7 инчи)Прилагодлива Должина : 155-216mm (6.1-8.5 инчен).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење...

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4дупка flatware ср

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

☛Роман форма, погодно движење, антимешање, и силна вчитување капацитет ☛Ситепластична обвивка со висо

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час прос

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

100% Памук Џерси.КРАЈНАТА БРЕМЕНОСТА ПЕРНИЦА Cво облик на тело перница дизајн заменува потребата за пове

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Scroll