Ново
Црна и Бела Туш Завеса, Навечер Туш Завеса Sequin Ткаенина Туш Завеси Блок Дизајн за Бања Бања Тушеви, Тезги, Кади и со 12 Куки, 72 x 72 Инчи

Црна и Бела Туш Завеса, Навечер Туш Завеса Sequin Ткаенина Туш Завеси Блок Дизајн за Бања Бања Тушеви, Тезги,

Достапност: Залиха
DEN 647.76

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.Затоа, тоа е ретка туш завеса стил на пазарот.Нашата фабрика има високи и строги стандарди за квалитет за овој туш завеса, и квалитетот се контролира во секое ниво пред да ја напушти фабриката.Ние, исто така, имаат апсолутна предност, што ќе ви овозможи да се добие туш завеса дека е рентабилно и не изгледа евтино. 【Пломба Секое Парче на Sequins Цврсто】 : процесот на производство на нашата туш завеса е многу прецизен, во прилог на извршување на силна sequins, но исто така и извршување на меки и удобни материјали.Тесни ткаење, униформа крои, и густа ткаенина обезбеди непречено и силна текстура за туш завеса.Туш завесата може да се спротивстави на влажност во бањата и има долг животен век. 【Луксузен Капење Искуство】 : Овој мулти-цел модерна sequin туш завесата може да се користи дома, апартман, hotel, campervan, RV, дом, училиште за капење, спортски клуб, теретана и сите други места што треба да се додаде да се забавуваат, бидејќи тие се модерни.Тоа е, исто така, идеален подарок за бања/туш кабина/племенски декорација љубовници!. 【Производ Листа】:пакетот на овој производ вклучува 1 парче туш завеса и 12 парчиња на туш завеса куки.На јадицата е лесно да се откажам, пластични материјали ќе не ' рѓа, и може да се користи за долго време.Поради исклучителна природата на туш завеса материјал, ние ви препорачуваме да се мијат со рака или сув, и обеси да се исуши да бидат издржливи. 【100% Задоволни Услуга】 : Ние сме биле посветени на обезбедување на сите клиенти со најдобрите производи и услуги.Ако имате било какви проблеми со туш завеса ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го реши онлајн 24 часа на ден и да се обезбеди 30-дневна гаранција за враќање.Ако не сте задоволни, можете да го вратите за враќање на средствата.Дизајнот на мултифункционален модерна туш завеса се убави, елегантни и интересни.Можете да го користите дома, апартман, hotel, campervan, RV, дом, училиште за капење, спортски клуб, теретана и сите други места што треба да се додаде да се забавуваат, бидејќи тие се модерни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

Сосема нов и висок квалитет.IEC C14 Машки.2 x Nema 515 R.Номинална Напон : 110 V250 V.Номинална Струја : 10 A15 A.Номинална

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Природно Вкусни домашно Милениче 'n Форма третира не содржат вештачки адитиви, бои и конзерванси, без пч

ИЗБОР НА ОПЦИИ Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни сло

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

Scroll