Ново
inRobert 75mm GA81S2U DC 12V 0.38 НА 4Pin Кулер Фан Видео Картичка Фан Замена за Zotac GTX 970 Двојна Фан Графички Карти (Оригинални Фан)

inRobert 75mm GA81S2U DC 12V 0.38 НА 4Pin Кулер Фан Видео Картичка Фан Замена за Zotac GTX 970 Двојна Фан Графички

Достапност: Залиха
DEN 647.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Фан Димензија (L x W x H) : прибл. 75mm x 75мм x 10мм, Завртка дупка растојание 40x40x40mm.Се работи за zotac gtx 970 двојна Фан видео картичка.Напон : DC напон од 12 V : 0.38 A. фан не доаѓа со било завртки , ве молиме чувајте ги вашите завртки од вашиот Графичката Картичка.in Robert е професионална продавачот на видео картичка фан, ако ви треба било видео картичка фан, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

100% Памук Џерси.КРАЈНАТА БРЕМЕНОСТА ПЕРНИЦА Cво облик на тело перница дизајн заменува потребата за пове

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додаде

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Scroll