Ново
Bulbrite Блескаво CA10 Candelabra Завртка База (E12) Сијалица, 60 Вати, Јасно

Bulbrite Блескаво CA10 Candelabra Завртка База (E12) Сијалица, 60 Вати, Јасно

Достапност: Залиха
DEN 968.64

Вклучени во кутија : (50) од 60 вати dimmable пламен - candelabra база (Ca10) 2700 K.Спецификации : 60 w, 490 lumens, 100 CRI, 3750 час просечната номинална живот, candelabra (E12) база, максималната вкупна должина е од 4 инчи и крушка дијаметар е 1.25 инчи.Земја на потекло е Кина.Боја вредност е Јасно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави

100% Памук Џерси.КРАЈНАТА БРЕМЕНОСТА ПЕРНИЦА Cво облик на тело перница дизајн заменува потребата за пове

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прек

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4дупка flatware ср

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

Scroll