Ново
ВАГА Сет од 2 големата чекор 5000 lb 24 RV Приколка Стабилизатор Израмнување Режа Приклучоци w/Справи и Двоен Моќ Вежба Sockets & Хардвер

ВАГА Сет од 2 големата чекор 5000 lb 24 RV Приколка Стабилизатор Израмнување Режа Приклучоци w/Справи и Двоен

Достапност: Залиха
DEN 1720.56

Големата чекор избрана 12"x7.5" супер големи нога чинија, додадете супер стабилност!нема потреба да додадете подлога себе си.Вклучува 2 челик приклучоци, 1 минута се справи, и вклучуваат 3/4" хексадецимален магнетни приклучок за да се подигне/долниот џек побрзо од власт вежба, исто така, вклучуваат 8 компјутери 3/8" само снимање на монтирање на завртки и појавување на 9/16" чашката за лесно се инсталира !.Капацитет : 5,000 кг по џек, завртки или заварување на.Продолжен висина : 24", Повече висина : 5", Повече должина : 26", ширина : 7.5".За RV stablizing и израмнување цел само, НИКОГАШ не ги користите за кревање, менување гуми или за поддршка на тежината на сите возила,.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

Добивање на креативните само што влегов во целина многу полесно со полумесечина е акварел одбор 3пакет.

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Scroll