Ново
ZJchao Стоматолошки Articulating Хартија Носителот Нерѓосувачки Челик Articulating Хартија Форцепс Стоматолошки Алатки

ZJchao Стоматолошки Articulating Хартија Носителот Нерѓосувачки Челик Articulating Хартија Форцепс Стоматолошки

Достапност: Залиха
DEN 1411.20

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржлив и силен, кој ќе не виткајте или да се прекине.Дизајнот на articulating хартија форцепс е лесно да се работи, со висока прецизност и флексибилност.Користете клешти да стави хартија на posterior заби област, а не со рацете, што е повеќе професионални.На основна алатка за одржување на articulating хартија, погоден за стоматолог за проверка на забите occlusion.Може да се користи за да се одржи на стоматолошки хартија, чиста риба тенкови, изведување на електрични поправки, направи занаети, се хранат со мали животни, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

· Бендови компатибилен за Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно Лајт SE, answer : ___________________________ NOTE : Fitbit уре

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

11 / 4" метал дупка приклучоци со никел плоча, одговара на панел дебелина 0.062"0.093", глава дијаметар 1 3 / 8".Круг

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолиран

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

Посегнете по ѕвездите и да се зголеми до славна личност статус со Сим 4 Се Познати.Изградба на вашиот ста

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Користење 304 мрежа покрива, долг животен век, вкупната големина е 224x81cm.Вграден во дампинг заштита на уре

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Scroll