Ново
6 Pack Прашина Првенство Филтри за Ајкула Cordless Рака Vac SV780 SV75Z SV728N SV726N, во Споредба со Дел # XF769, XSB726N

6 Pack Прашина Првенство Филтри за Ајкула Cordless Рака Vac SV780 SV75Z SV728N SV726N, во Споредба со Дел

Достапност: Залиха
DEN 755.76

❤【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】- Овие прашина првенство филтри се совршено компатибилни со Ајкула Cordless Рачни Vacuums Модели SV75 Z, SV70, SV90, SV780, SV769, SV748, SV736, SV738, SV728 N, SV726 N, SV719. Во споредба со Дел # XF769, XSB726 N (Контактирајте со нас доколку не сте го исчистите модели, а ние сме тука да ви помогне во рок од 24 часа). ❤【ЦЕНА ЕФЕКТИВЕН ФИЛТЕР】- Пакетот вклучува 6 x XF769 нечистотија првенство филтер и 1 x чистење со четка.Резервни филтри ви овозможува да го замени во секое време.Филтер Димензии : H : 4.3" x L : 4.3" x W 2.2".Нашите XF769 замена на филтер содржи сите потребни на филтерот за да се заврши стандардна инсталација на вашиот ајкула cordless рачни vacuums (ве Молиме погледнете на сликата за повеќе детали). ❤【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】- Нашите ајкула филтри се направени од високо-квалитетни и еколошки материјали, со повисока ефикасност, duribility и најдобар квалитет за да се подобри вакуум вшмукување за подобро прашина отстранување, особено за оние луѓе кои се чувствителни на воздухот.Имаме за цел да создаде здрава и удобна околина за оние кои сакаат да дишат чист воздух и да ги задоволи побарувачката на вашиот секојдневен живот.Вистинскиот избор за вас. ❤【ЗАМЕНА РЕЦИКЛИРАЊЕ】- Овие замена на филтрите се перат и еднократно.Резервни филтер ви овозможува да се вртат додека е сува.Ние ви препорачуваме да го замени ајкула вакуум филтер на секои 1-2 месеци за оптимални перформанси, во зависност од вашите употреба.Едноставен за инсталација, без потребни алатки.Едноставно отстранете ја и заменете од вашата машина единица кога е потребно. ❤【ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА】- Funmit се придржуваат да им обезбеди на сите клиенти со едноставен, рационализација на шопинг искуство на голема примена замена на делови, и да докаже дека ние имаме највисок квалитет на делови и сервис таму.Ние стоиме зад нашите производи, и нашите клиенти се нашиот фокус како бизнис.Ако имате било какви квалитет проблем во текот на гарантниот период, ве молиме контактирајте Funmit услуги на клиентите тим во време, и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На располагање на Кожата, нозе и рака грижа.функциј

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Природно Вкусни домашно Милениче 'n Форма третира не содржат вештачки адитиви, бои и конзерванси, без пч

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

m PEGsilane е линеарна monofunctional метил етер КОЛЧЕ со реактивна триethoxy silane група.m PEGsilane со methoxy е понудена преку

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

100% Приклучокот .Сопирање / вртење 48 LED, црвена боја;.Обратна 2 LED бела боја.Леќа боја : Јасно.Напон : 932 V ВАШИ

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

Scroll