Ново
DEWALT Преносни Бенд Виде Ножот, 32-7/8-Инчен, .020-Инчен, 18 TPI, 3-Pack (DW3983C)

DEWALT Преносни Бенд Виде Ножот, 32-7/8-Инчен, .020-Инчен, 18 TPI, 3-Pack (DW3983C)

Достапност: Залиха
DEN 331.68

Матрица II high speed челик работ на бендот виде ножот е дизајниран за топлина и отпорност на абење. 8% Кобалт Содржина За Дополнителна Издржливост И Носат.Рк 65-67 Заб Цврстина За Зголемена Отпорност На Абење.Легиран Челик Backer за Замор Отпор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4дупка flatware ср

【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ】Безбедност нето дијаметар 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да с

11 / 4" метал дупка приклучоци со никел плоча, одговара на панел дебелина 0.062"0.093", глава дијаметар 1 3 / 8".Круг

Scroll