Ново
Soapow Шарени 1. 27mm Проред Теренот Кабел 40P Станот на Божилак Лента Кабел Жица Ширина 5. 08cm

Soapow Шарени 1. 27mm Проред Теренот Кабел 40P Станот на Божилак Лента Кабел Жица Ширина 5. 08cm

Достапност: Залиха
DEN 498.96

Диригент е конзервирани со 7*0.127 конзервирани бакар, која има добар ефект.Изолација материјал : изолирани со топлина-отпорни ПВЦ, се безбедни за употреба.Со киселина и алкално отпор, масло отпорност, отпорност на влага, mildew отпор, лесно да лупам и намалување.Согорување на тест : Тоа може да помине УЛ "ФОЛКСВАГЕН" - 1 и АДС FT1, вертикална пламен тест.Изолација : Изолација дебелина поголема од 0. 41, плус или минус 0. 1 надворешниот дијаметар грешка.Генерално се користи во врска со внатрешните инсталации на електронски, електрични и опрема, инструменти, големи трансформатор и светилки, и моторни олово жици.Боја на кабел со дијаметар е 7x0.127mm, 28 AWG, а теренот е 1.27 mm.Може да притиснете 2.54 мм ВО странска валута. (Забелешка : На кабел со дијаметар се однесува на обоени линија, надвор е пластика, и постојат 7 конзервирани бакарни жици со дијаметар од 0.127 мм.).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро�

11 / 4" метал дупка приклучоци со никел плоча, одговара на панел дебелина 0.062"0.093", глава дијаметар 1 3 / 8".Круг

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о�

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и�

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени �

Biметал тип, 93" долго, 3 / 4" широк, 10 / 14tpi заби профил.Совршен за мек метал 10 / 14tpi е погодна за сечење тенка це�

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклуч�

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста�

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос�

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на �

На Пијалаци Фармацевт Замена Spigot е направен од солидна парична казна од не ' рѓосувачки челик, нема да до

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4дупка flatware ср�

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

48 инчи сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Земја на Потекло : Кина.Паке�

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат�

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини�

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

Scroll