Ново
ВАГА Сет од 2 24 5000 кг RV Приколка Стабилизатор Израмнување Режа Приклучоци w/Справи & Моќ Вежба Sockets & Монтажа Завртки - Нула & Dens ...

ВАГА Сет од 2 24 5000 кг RV Приколка Стабилизатор Израмнување Режа Приклучоци w/Справи & Моќ Вежба Sockets

Достапност: Залиха
DEN 333.60

Приклучоци се нови, не се користи, но има гребнатини cosmetically предизвикани од пакување кутија штети.Вклучува 2 челик приклучоци, 1 минута се справи со, исто така, вклучуваат 3/4" хексадецимален магнетни приклучок за да се подигне/долниот џек побрзо од власт вежба, исто така, вклучуваат 8 компјутери 3/8" монтажа завртки & екстра појавување приклучок за лесно монтирање!.Капацитет : 5,000 кг по џек.Bulit од истиот материјал како и другите бренд "до 7500lbs".Продолжен висина : 24", Повече висина : 5", Повече должина : 26", ширина : 7.5".За RV stablizing и израмнување цел само, Никогаш не ги користите за кревање, менување гуми или за поддршка на тежината на сите возила,.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

Articulating Ленти Articulating Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљу

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

Дојде со вирус олеснување fastener за удобен и safty инсталација со поврзување на лента на кабел.Погоден за 10ж

Брза Инсталација : Овој Пијалок Фармацевт Замена Spigot бара 5 / 8 инчи или 16mm дијаметар отворање да се инста

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

Најлон перење влошки се достапни во три видови : парична казна, средни и крупни.Тие имаат извонредни пер

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4дупка flatware ср

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на

Scroll