Ново
300Pcs/Кутија Стоматолошки Articulating Стоматолошки Articulating Хартија Стоматолошка Лабораторија Материјали Мали Опрема Хартија Стоматолог Додаток

300Pcs/Кутија Стоматолошки Articulating Стоматолошки Articulating Хартија Стоматолошка Лабораторија Материјали

Достапност: Залиха
DEN 227.76

Articulating Ленти Articulating - Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљудуваат И Да Се Прилагоди На Occlusal Однос На Протези.Articulating Хартија Стоматолошки - На Occlusal Односот На Забите Може Да Биде Јасно Забележани, Посебно Дизајниран За Стоматолошки Стоматолог Употреба.Хартија Орален Articulating - Точно Може Да Се Забележи Притисок Дистрибуција На Секој Залак Точка Кога Го Симулира Нормално Гризење И Џвакање Активности На Забите.Articulating Хартија Articulating - Лесен За Употреба.Се Препорачува Да Се Користи Со Articulating Хартија Пинцети, Која Може Ефективно Да Се Избегнува Боење Бојата На Прст И Да Се Подобри Ефикасноста На Работата.Хартија Ленти Залак - Може Да Се Користи За Испитување На Точка На Контакт На Протези, На Протеза И Occlusal Однос На Протезата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

Дојде со вирус олеснување fastener за удобен и safty инсталација со поврзување на лента на кабел.Погоден за 10ж

✅►【Подлога Големина】 14"L x 12"W [е 36,5 cm x 30.5 cm] ✅►【Голема Функција】 Дизајниран со засилен саќе структура

Висок обновување ultracel регенериран целулоза мембрана во опсег на молекуларна тежина cutoff; висок retentate обн

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Променлива SMD Varistor Метал Оксид Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

Најлон перење влошки се достапни во три видови : парична казна, средни и крупни.Тие имаат извонредни пер

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

11 / 4" метал дупка приклучоци со никел плоча, одговара на панел дебелина 0.062"0.093", глава дијаметар 1 3 / 8".Круг

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

Scroll