Ново
Timken RCJT1 Страната Единица, 2 Гром Дупки, Индустриски-Должност, Relubricatable, Не-Проширувањето, Леано Железо, Ексцентричен Заклучување Јака, Инч, 1 го Понесе Дијаметар

Timken RCJT1 Страната Единица, 2 Гром Дупки, Индустриски-Должност, Relubricatable, Не-Проширувањето, Леано

Достапност: Залиха
DEN 393.60

Леано железо страната домување со две гром дупки за монтажа во ограничен простор апликации.Двојно гума печат од еден ред топката имајќи за употреба во индустриски областа апликации.Продолжен внатрешниот прстен обезбедува дополнителни бунари за поддршка.Авто-заклучување јака за обезбедување имајќи да вратило.Нерѓосувачки челик маснотии монтирање на домување за подмачкување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н

48 инчи сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Земја на Потекло : Кина.Паке

Мачките имаат природен инстинкт за лов.Мачките сакаат да се движат работите, да ги види ја преместите, а

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

СМИРУВАЊЕ : Сладок Сон Етерично Масло Комбинација помага смири, да се смири и да се релаксираат немирни

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

Модел : Берберот Стол.Боја : црна капацитет : 400lbs.Ширина на седиште : 20.8" Чаир ширина : 24.2" Мин / макс висина

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

Удобен 3во1 производот за целосна заеднички, hoof и капут Грижа.Помага да се поддржува нормалните заедничк

Scroll