Ново
CRCW060310M0JMTA - Фиксна 2-Игли SMD 060310M0 (100 Парче Многу)

CRCW060310M0JMTA - Фиксна 2-Игли SMD 060310M0 (100 Парче Многу)

Достапност: Залиха
DEN 1284.00

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв�

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини�

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизностнамалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнет

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

【САМО за i Phone 13 / i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12 / i Phone 13 серија со Magsafe Случ�

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4дупка flatware ср�

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш�

【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ】Безбедност нето дијаметар 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да с�

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и�

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и �

ПРОМОВИРА ДЛАБОКО НЕПРЕКИНАТО МИРЕН СОН : Идеален Сон Помош за оние кои страдаат од лош сон, џет заостан�

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

Дојде со вирус олеснување fastener за удобен и safty инсталација со поврзување на лента на кабел.Погоден за 10ж�

Scroll