Ново
SUPERONE Компатибилен со iPhone 13/iPhone 12 Магнетна База Пренослив и Безжичен Полнење Компатибилен【База Само】 Наменета за Телефон да Ѕвони Носителот, Сјајот Црна, 1 BUC

SUPERONE Компатибилен со iPhone 13/iPhone 12 Магнетна База Пренослив и Безжичен Полнење Компатибилен【База Само】

Достапност: Залиха
DEN 986.40

【САМО за i Phone 13/i Phone 12 Серија】Овој Пренослив Mag Safe Основа е наменета за i Phone 12/i Phone 13 серија со Magsafe Случаи или Нема Случај, исклучиво компатибилен со i Phone 13/13 pro/13 про max/13 мини/i Phone 12/12 pro/12 про max/12 мини, тоа не ќе се држи други модели на i Phone или Не-Magsafe Случаи. (База На Само, Зафат Не Е Вклучен!). 【Зафат Не се Вклучени】Оваа Mag Safe P-Приклучок база со вграден-во Magsafe магнети нуди магична закачите и откачете искуство.Силни магнети безбедно држете го вашиот P-приклучок за во место, но лесно да се отстрани кога ќе треба да се наплаќаат за безжично.ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ не содржи P-Socket!. 【Отстранлив за Безжично Полнење】SUPERONE Mag Safe зафат база е одлично решение за оние од нас со i Phone 12/13 серија дека сакате да го користите P-Приклучок, Телефон да Ѕвони Носителот или други додатоци.Сега Mag Safe безжични полнење компатибилен само преку лесно отстранување на база!ЗАБЕЛЕШКА : Овој зафат база мора да бидат отстранети пред безжични полнење!. 【Широк Компатибилност】Со овој Mag Safe P-Приклучок база, ќе може да се качи било кој сакате на вашиот i Phone 12/13, но нема да ја оштети назад на неа.Само да се држи вашиот p-приклучок за оваа Mag Safe плоча, и можете да easliy оттргне од канџите база за Mag Safe полнење.Освен P-приклучок & телефон да ѕвони носителот, можете исто така да го користите за DJI OM4 камера gimbal и Mag Safe автомобил планината. 【Тенок и Лесен за да го Користите】Залепете p-приклучок или телефон да ѕвони носителот на кружни ритам и преместете ја на задната страна на вашиот i Phone 12/13 или компатибилен Mag Safe телефон случај да индукција на вградени магнети прстен , магнетна база автоматски ќе биде усогласена позиција во snap!Она Што Ќе Добиете За : 1* Магнетна Mag Safe База.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Spotgun Jr вбризгување на пиштол со R12 и R134a адаптери.Универзална A / C боја касети (SAEJ2297 заверена и OEM одобрени

48 инчи сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Земја на Потекло : Кина.Паке

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

СМИРУВАЊЕ : Сладок Сон Етерично Масло Комбинација помага смири, да се смири и да се релаксираат немирни

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

ПРОМОВИРА ДЛАБОКО НЕПРЕКИНАТО МИРЕН СОН : Идеален Сон Помош за оние кои страдаат од лош сон, џет заостан

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

Клучот за големите шминка четки се со висок квалитет синтетички влакна се меки, Тоа крева прав, без гужв

Надвор 100% Полиестер, Внатре 100% Најлон.Направен во САД.Удобно неглавоболка изградба.Не се лизга дизајн о

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

Најлон перење влошки се достапни во три видови : парична казна, средни и крупни.Тие имаат извонредни пер

Бренд : Boekel Научни.Mpn : 241000 ACD.Оваа Напредна Мобилен Дијагностика ACD Hyb EZ Хибридизација Печка е во одлична с

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

✔️ ИЗБОР НА ШАМПИОНИ : Докажани резултати во претходните 2 Олимписки Игри, Светски Equestrian Игри, и Свет и Н

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4дупка flatware ср

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизностнамалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнет

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Scroll