Ново
300Pcs/Кутија Стоматолошки Articulating Стоматолошки Articulating Хартија Стоматолошка Лабораторија Материјали Мали Опрема Хартија Стоматолог Додаток

300Pcs/Кутија Стоматолошки Articulating Стоматолошки Articulating Хартија Стоматолошка Лабораторија Материјали

Достапност: Залиха
DEN 242.16

Articulating Ленти Articulating - Се Користи За Снимање На Забите Залак Марки, Погодно За Забни Техничари Да Се Набљудуваат И Да Се Прилагоди На Occlusal Однос На Протези.Articulating Хартија Стоматолошки - На Occlusal Односот На Забите Може Да Биде Јасно Забележани, Посебно Дизајниран За Стоматолошки Стоматолог Употреба.Хартија Орален Articulating - Точно Може Да Се Забележи Притисок Дистрибуција На Секој Залак Точка Кога Го Симулира Нормално Гризење И Џвакање Активности На Забите.Articulating Хартија Articulating - Лесен За Употреба.Се Препорачува Да Се Користи Со Articulating Хартија Пинцети, Која Може Ефективно Да Се Избегнува Боење Бојата На Прст И Да Се Подобри Ефикасноста На Работата.Хартија Ленти Залак - Може Да Се Користи За Испитување На Точка На Контакт На Протези, На Протеза И Occlusal Однос На Протезата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ】Безбедност нето дијаметар 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да с

Stablizing и израмнување на вашиот RV / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк лакврат

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави

Добивање на креативните само што влегов во целина многу полесно со полумесечина е акварел одбор 3пакет.

Модел : Берберот Стол.Боја : црна капацитет : 400lbs.Ширина на седиште : 20.8" Чаир ширина : 24.2" Мин / макс висина

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите н

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно

☛Роман форма, погодно движење, антимешање, и силна вчитување капацитет ☛Ситепластична обвивка со висо

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни з

Дојде со вирус олеснување fastener за удобен и safty инсталација со поврзување на лента на кабел.Погоден за 10ж

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

100% Памук Џерси.КРАЈНАТА БРЕМЕНОСТА ПЕРНИЦА Cво облик на тело перница дизајн заменува потребата за пове

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

Scroll