Ново
Леано Железо Почиста. Челик Scrubber - Садови За Почиста Skillet, Вок, Тенџере, Пан | Hygenic Опција за Перење Подлога | Не Рѓа како Челична Волна | Home & Кампување | Штити Садови Леќ

Леано Железо Почиста. Челик Scrubber - Садови За Почиста Skillet, Вок, Тенџере, Пан | Hygenic Опција за Перење

Достапност: Залиха
DEN 226.80

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - за Разлика од другите chainmail scrubbers оваа леано железо почиста е изграден со најдобрите нерѓосувачки челик тип (316 L) во прехранбената индустрија за СУПЕРИОРЕН ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА и рачно изработени токму во мазна кружен облик за да се ограничи триење садови и да се одржи завршна површина & леќата. ★ 90 ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА ★ Фабрика Гаранција достапни само од Овластен Продавачот MGlobal ★.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, ЧИСТЕЊЕ и ЧУВАЊЕ на Голема површина покриеност со ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ.Кружен дизајн следи рака профил за лесно ракување, user-friendly.Центар & надворешниот прстени овозможуваат СУПЕРИОРЕН ЗАФАТ.Ергономски дизајн, Chainmail линкови големина овозможува ефикасно чистење, додека намалување на битови фатен во мрежа.Продавница во торба, висат преку надворешниот прстен или одвива во текот сребрениот кошница. ★ МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО ★.МУЛТИ-КОМПАТИБИЛНИ - Безбедно користење на леано железо, нерѓосувачки челик, бакар, pyrex и други не-обложена садови без оштетување заврши или леќата.ПАТУВАЊЕ-ПРИЈАТЕЛСКИ, лесни, флексибилен и лесно да се вклопи во торба.Компатибилен со скари (inc.скара, hibachi & пушач скара), griddle, решетки, skillet, холандски рерна, оброците јадење, садопери, cooktop, печки, вок, saucier, paella пан и садови & тави (inc.saucepan).ИЗДРЖЛИВИ & ХИГИЕНСКИ - 316 L не ' Рѓосувачки Челик е БЕЗБЕДНА ХРАНА и ултра-хигиенски, за разлика од конвенционалните микроб-нападнати scrubbers (e.г.сунѓери и перење влошки).Заштедите пари со овој ОБНОВЛИВИ cleaning tool.Постојано се користат БЕЗ ЛОШ МИРИС, нема scrubber влакна држејќи се за да садови и не метал flaking исклучување scraper за време на чистење.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ – Само топла вода е потребно да се отстрани, дури и тврдоглави храна битови, НЕМА ШТЕТНИ СРЕДСТВА потребни.Доставени во МИНИМАЛНА ПАКУВАЊЕ, на обновливи мали ултра-тенок zip-топ торба.Тешки-должност scrubber дека е одржлив и може да се користи постојано, без било какви загриженост на штета или потреба за замена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

Висок обновување ultracel регенериран целулоза мембрана во опсег на молекуларна тежина cutoff; висок retentate обн

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од висококвалитетни нерѓос�

Модел : Берберот Стол.Боја : црна капацитет : 400lbs.Ширина на седиште : 20.8" Чаир ширина : 24.2" Мин / макс висина �

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

Sculpey Течна Глина Омекнувач & Потенки може да се користи за омекнување на полимер глина и чистење Течни Scul

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно �

СМИРУВАЊЕ : Сладок Сон Етерично Масло Комбинација помага смири, да се смири и да се релаксираат немирни �

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ�

100% Памук Џерси.КРАЈНАТА БРЕМЕНОСТА ПЕРНИЦА Cво облик на тело перница дизајн заменува потребата за пове�

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле�

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави �

Двојно запечатени, длабокомило топката имајќи го вметнете за апликации со радијална, удар, и се комбини�

Scroll