Ново
Мраз Костец Прошетка Влечење Cleats Мраз Cleat Снег Grippers Не се Лизга Над Чевли Гума Шила Crampons Анти Лизга Crampons Лизга-за Водат Обувки IceGrips Одење Зафат Шила за Мажи и Жени, Де

Мраз Костец Прошетка Влечење Cleats Мраз Cleat Снег Grippers Не се Лизга Над Чевли Гума Шила Crampons Анти

Достапност: Залиха
DEN 335.76

МАТЕРИЈАЛ : Силна природна гума материјал со трајни зачинети влечење,мала тежина,носете удобно и лесно да се носат и исклучување.ФУНКЦИЈА : Дизајнирани да ви помогне да крстоносните на спакувани снег или мраз.Да се спречи лизгање на снегот и мразот услови.Одлично за мраз риболов,лов,одење,џогирање,пешачење,трчање,расчистување на снегот,итн.ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БЕЗБЕДНОСТА : Ice костец подобрување на контрола на терен во снег/мраз.одлична канџите на мразот и снегот за да им помогне да се избегнат оние предавничка лизгава услови.ЛЕСНА за НОСЕЊЕ : Лесно да се добие и исклучува со мала тежина конструкции и огради нагоре за да се вклопи во вашиот џеб.ГОЛЕМИНА ПРИЛАГОДЛИВИ : се Прилагодува на Чевли' големини.6 големини соодветни за различни чевли големина и одговара на повеќето нога носат : патики,чизми,секојдневен и облекување чевли.Ве молиме проверете ја големината во детали пред да се одржи редот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизностнамалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнет

Најлон перење влошки се достапни во три видови : парична казна, средни и крупни.Тие имаат извонредни пер

Мачките имаат природен инстинкт за лов.Мачките сакаат да се движат работите, да ги види ја преместите, а

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

Лесна и Брза инсталација, цврсто се поправи светлината на цевка.Гумени прстен не само што може да се заш

Висок обновување ultracel регенериран целулоза мембрана во опсег на молекуларна тежина cutoff; висок retentate обн

Spotgun Jr вбризгување на пиштол со R12 и R134a адаптери.Универзална A / C боја касети (SAEJ2297 заверена и OEM одобрени

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

Модел : Берберот Стол.Боја : црна капацитет : 400lbs.Ширина на седиште : 20.8" Чаир ширина : 24.2" Мин / макс висина

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

Бренд : Boekel Научни.Mpn : 241000 ACD.Оваа Напредна Мобилен Дијагностика ACD Hyb EZ Хибридизација Печка е во одлична с

【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ】Безбедност нето дијаметар 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да с

ПРОМОВИРА ДЛАБОКО НЕПРЕКИНАТО МИРЕН СОН : Идеален Сон Помош за оние кои страдаат од лош сон, џет заостан

Scroll