Ново
Gaiam Крајниот Биланс Бол Стол (Стандард или Зглобот База Опција) - Премија за Остварување Стабилност Јога Топката Ергономски Стол за Дом и Канцеларија Биро - 52cm Анти-П

Gaiam Крајниот Биланс Бол Стол (Стандард или Зглобот База Опција) - Премија за Остварување Стабилност Јога

Достапност: Залиха
DEN 2399.52

АЛТЕРНАТИВНИ БИРО, СТОЛ : се Карактеризира со нова и подобрена модерен дизајн и конструкција со трајни засилен база, со комбинирање на двата удобност и ергономски назад поддршка за подобрување на стрес и болки, кои доаѓаат со седење за подолг период на време.Се ЗГОЛЕМИ НИВОТО на ЕНЕРГИЈА : Препишува на јадрото, се усогласува ' рбетот и помага да се зголеми нивото на енергија за попродуктивна и енергичен ден.Се ПРЕПОРАЧУВА КОРИСНИКОТ ВИСИНА : Наменета за корисниците 5' 5'11" високи и одговара на повеќето стандардни-висина клупи. 300 фунти губење на капацитетот.ВКЛУЧУВА : Отстранлив 52-сантиметар вежба топката, лесен-воздух инфлација пумпа, 5 лесно-планирам lockable casters и десктоп водич кој го илустрира повеќе истегнување и зајакнување на вежби за да ви помогне да останете активни.ИНФЛАЦИЈАТА ИНСТРУКЦИИ : Тоа може да биде потребно повторно да ја зголемат топката по почетното инфлација да дозволи топката е материјалот да се водат на својата конечна големина.Надува топката со воздух, нека стојат за 24 часа, разбивам 50% тогаш се пополни повторно да 52cm висина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро�

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч�

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

10 КОМПЈУТЕРИ Јасно Монистра се Справи со Кутија Уметности и Занаети се Справи со Складирање Пластични К

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од �

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

Најлон перење влошки се достапни во три видови : парична казна, средни и крупни.Тие имаат извонредни пер�

Материјалот е висока класа не ' рѓосувачки челик 100% Здрав за контакт со храна.Лесно & погодно за кора рак�

Spotgun Jr вбризгување на пиштол со R12 и R134a адаптери.Универзална A / C боја касети (SAEJ2297 заверена и OEM одобрени �

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем �

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит�

Scroll