Ново
Случај IH Трактор Електронски Палење Модул Дел No: A-21A314H, EH6,1700-5201

Случај IH Трактор Електронски Палење Модул Дел No: A-21A314H, EH6,1700-5201

Достапност: Залиха
DEN 4621.68

Одговара на модели : Случај IH Трактор Хидро 70, Хидро 86, 460, 560, 656, 660, 666, 686, 706, 756, 766, 806,. 826, 856, Слабо Еден (1) : Никогаш не се промени поени повторно, Dim B (2) : Едноставен за инсталација, без комплицирани инсталации,.се вклопува во целост внатре дистрибутер, Слабо C (3) : ја Зголемува искра plug живот & коњски сили, ја подобрува.економичноста на горивото, Слабо D (4) : Прецизност инженерните цврста состојба електроника, Слабо E (5) : За IH Дистрибутер.Дел е : 398157 R91, 393396 R91, 399596 R91, 399597 R91, Преминал од Tisco, А&I.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се справи со должина : 230mm / 280mm Појас должина : 470mm / 280mm Материјали : челик Боја : црвена 8 инчи : диск дијамет

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

Стакло армирано најлон база.Нерѓосувачки Челик Екран.Екран Sonically Вградени во најлон 30 Мрежа Внатрешна п

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C 3 Течно

❤ Ве молиме да бидат сигурни да се купи и користење на затворен safefy гејтс во нашата продавница, ние ќе ви

КАРАКТЕРИСТИКИ ' РѓаБесплатно, Густи и ДолгиТрајни Хардвер, Деца Пријателски Нема Остри Рабови на Агли

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

Surge Protector МултиШтекер Моќ Лента : Моќ сè што на вашата работна маса со еден компактен бранзаштитени продо

★【7443 7444 NA LED Светилки 】(Пакување од 2 светилки) Секоја сијалица има 21pcs висока моќност 2835 led чипови,80 W мак

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

✅ Парчиња : 1 ✅ Diya Вклучени ✅ Таа Има Прекрасен Доработка И Полски.Како Matchless Објекти Се Користи Главно З

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на нај�

Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печата�

Scroll